“Nedalo sa ani hodnotit”
Recenzia Greentree Caffe

Greentree Caffe
Na pozícii č. 18 spomedzi 59 Káva a čaj v Bratislave
Zrecenzované: 4. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Presne 20 minut som stravila pri pulte, casnicka alebo teda casnik sa neukazal, ludia kludne mohli odist aj bez platenia, naozaj nikde nikoho nebolo v celej kaviarni, ludia sa neveriaco obzerali, a to som tam zotrvala tak dlho len preto lebo som cakala na stretnutie! ale potom som to vzdala a asi aj ostatni!

Poďakujte používateľovi Merinka.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 9. mája 2017

Príjemné posedenie s fantastickou kávou, zákuskami, zmrzlinou. K dispozícii sú knihy na prečítanie, internet a suterénnych priestoroch pohoda, kľud.

Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 25. marca 2017

Prostredie celkom príjemné, dobrý výber roznych druhov cajov, pohodlné posedenie. Mohol by aa zlepsit servis v ktorom sa serviruju napoje :-)

Poďakujte používateľovi Sarah M.
Zrecenzované: 29. augusta 2016

Mily personal, obcas zabudnu na zakaznika, ale to je zrejme vsade, utulna kaviaren, vhodna pre pracovne stetnutia, zial, najhorsia kava v meste - asi tolko :)

Poďakujte používateľovi Garlenica.
Zrecenzované: 7. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Chodím do greentree caffe uz roky a je to najlepšia kaviareň s najúžasnejšou atmosférou akú som kedy navštívila :) samozrejme veľmi mily personál. :)

Poďakujte používateľovi 951dominikaz.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Greentree Caffe, si pozreli aj

Navštívili ste Greentree Caffe? Podeľte sa o svoje zážitky!