“Tradične na výbornú”

Al Faro Ristorante
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia, Malebný výhľad, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 23. marca 2018

Opäť vysoká kvalita a perfektný servis. Tentokrát som si dal polievku dňa - mal som šťastie na fazuľovú polievku na kyslo...výborná. Ako druhé jedlo Celozrnné penne s hubami šampiňónmi, prosciuttom a ovčím syrom. Tiež bez chyby.

Poďakujte používateľovi PeterK8203.

Zrecenzované: 4. marca 2018

Velmi prijemna obsluha, chutne jedlo, dobry vyber talianskej kuchyne, urcite sa da doporucit, nezklame Vas.

Poďakujte používateľovi KarolSlovakia.
Zrecenzované: 3. marca 2018

Vynikajúca reštaurácia s výborným výberom vín zameraná na stredomorskú kuchyňu. Fantastický servis, príjemná a profesionálna obsluha, výborné jedlá prispôsobené čiastočne sezónnosti a príjemné prostredie na posedenie , hlavne v lete s výhľadom na DUnaj

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi MichalD0308.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Mal som rybaciu polievku a bola úžasna.Potom som mal cezar šalat a bol tiez uzasný ako táto reštauracia.Odporučam vám cestoviny a šalaty:)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi danieln6017.
Zrecenzované: 29. decembra 2017

Rešteurácia sa nachádza priamo pri budove národného divadla. Do reštaurácie nás prišla väčšia skupina . Reštaurácia bola v tom čase už dosť plná. Stoly boli pekne prestreté, všade čisto.Čašníci vedeli poradiť ako pri jedle , tak pri víne. Aj obsluha im išla od ruky. Čas prípravy jedla bol v pohode. S jedlom sme boli tiež spokojný. Len hríbové rizoto mi pripadalo veľmi al dente. Víno bolo perfektne vychladené. Bolo nám tu príjemne ! Ďakujeme !

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Valika R.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Al Faro Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Al Faro Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!