“Príjemné posedenie”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Raňajky
Možnosti stravovania: Raňajky
Zrecenzované: 3. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Občas tam zájdeme s priateľmi na kávu, zákusok či zmrzlinu. Interiér je pekný a útulný. Akurát sme nevedeli na začiatku, že je potrebné si objednať najprv pri bare a zaplatiť a až potom si sadnúť. Personál je fajn, ale boli už aj milší a pozornejší. Výber zmrzliny je pomerne bohatý, ako aj ponuka zákuskov.

Poďakujte používateľovi marcopolo-BA.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 13. marca 2016

Vzdy som sem chodievala rada, no dnes ma prekvapila neochotna a ocividne unudena obsluha. Nic z toho, co sme si chceli objednat nemali, casnicka iba krutila hlavou na moje otazky, ci maju napr toto..alternativu nam nikto, samozrejme, nenavrhol. Doniesli nam inu cokoladu ako sme si objednali, skoricove capuccino bez skorice a toalety v dolnej casti boli vyslovene spinave. V buducnosti uz Greentree na Venturskej zrejme nenavstivim..

Poďakujte používateľovi Anna K.
Zrecenzované: 20. apríla 2015 cez mobilné zariadenie

Super bio kaviarnicka. Rovno pod Michalskou branou, s mnozstvom knih a vybornou kavou. Usmiaty personal je len dalsie plus!
P.S. maju vynikajucu zmrzlinu :)

Poďakujte používateľovi 333pamelap.
Zrecenzované: 11. augusta 2017

Poďakujte používateľovi Viktor S.
Zrecenzované: 27. júla 2017

Poďakujte používateľovi Yves W.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Green Tree Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Green Tree Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!