“🇸🇰✌🏻”

Kuchyňa: Americké
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

..pod hradom schovana mila krčmička, tušim bez obsluhy, objednavali sme si pri bare...ale bez problemu vo svete bežna vec...obsluha mala naval, takze chápeme.. čaj s rumom zahrial, spokojnosť, asi sa vratime..✌

Poďakujte používateľovi ninajanette.

Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Strašné sklamanie z obsluhujúceho Vojta. Keď ho práca nebaví, nech to nerobí a nekazí inak super prostredie v bratislavskom podhradí.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi PeterB11174.
Zrecenzované: 29. marca 2015 cez mobilné zariadenie

Mám taký pocit,že všetky reštaurácie,krcmicky pod hradom sú skvele a dýchajú zvláštne príjemnou atmosférou.U certa sme boli na medzi zastávke, na pivko, len tak.A bola to veľmi dobrá voľba,určite odporúčam,aj na dlhšie :-)

Poďakujte používateľovi Katarina_P_T.
Zrecenzované: 2. decembra 2014

Veľmi zaujímavo riešená krčmička, ktorá bola pred časom zväčšená. Je zásadne nefajčiarska, fajčiť sa chodí von. Jedlá sú tu skôr vo forme jednohubiek, prípadne chlebíčkov. Pivká sú aj z malých menej známych pivovarov, ale veľmi dobré tak, ako aj atmosféra. Parkovanie je tu trošku problém, ale dá sa zaparkovať buď na konci Mikulášskej alebo potom ďalej a kúsok prejsť pešo. Odporúčam.

Dátum návštevy: január 2014
    • Atmosféra
Poďakujte používateľovi Dusan M.
Zrecenzované: 2. februára 2020

Dátum návštevy: február 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Certa, si pozreli aj

Navštívili ste U Certa? Podeľte sa o svoje zážitky!