Vegani aj vegetariáni poprimade mäsožravci

Určite si pochutnali všetci. Velmi prijemne miesto aj personál, pohodlne sedenie, chutne jedlo... viac informácií

Recenzované: 13. októbra 2020
inkacamden
Bratislava, Slovensko
Mám rád Staré mesto!

Mám rád staré mesto, narodil som sa tu, žijem tu a asi tu aj navždy zostaneme :) Veľmi rád sa... viac informácií

Recenzované: 3. septembra 2020
Peto38
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (8 948)

Recenzované: 3. marca 2018

Šťastný nápad pre kombinovanú 10-člennú spoločnosť. Veľmi veľa sme videli veľmi pohodlným spôsobom. Vzhľadom k tomu, že vek bol 50-75 rokov, všetci veľmi ocenili spôsob prehliadky.
Veľmi sa hosťom páčilo Korzo s jeho atrakciami, Hrad a výhľad z neho a jazda dolu Židovskou ulicou.
No a napokon prechádzka Panskou a ventúrskou ulicou s obchodíkmi so suvenírmi.
Hlavne pre starších ľudí doporučujem.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi chairlarge.
Recenzované: 4. februára 2018

zaujímavé múzeum,sú tam hodiny z rôznych období,rôznych štýlov a na rôzne účely.
Veľmi zaujímavé múzeum.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Gorazd V.
Recenzované: 11. januára 2018

Lokalita v povodnej zidovskej casti mesta mala a neustale ma neopakovatelny prejav. Je tu najma jedinecny a neopakovatelny pohlad na Dom sväteho Martina, ale aj dom U dobreho pastiera, s expoziciou chronometrov vsetkych cias. Je tom muzeum casu, resp. jeho merania. Unikatny subor vzacnych prenosnych slnecnych hodin poslednych storoci, ale aj vsetky druhy a typy hodin, ci uz nastenne, stolove, alebo vreckove, zaujmu kazdeho navstevnika. Tu sa vam podari na chvilu vnimat cas. Vynimocne je aj to, ze hodinarske "zazraky" a "merace" casu boli vytvorene sikovnymi rukami davnych bratislavskych majstrov.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi mirec927.
Recenzované: 25. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vianocna atmosfera , v starom meste je uzasna .
Ak sa tam vyberete treba sa dobre obliect a nahistat penazenky ceni totis kazdy rok stupaju

Dátum zážitku: december 2017
8  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 23. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásne charizmaticke centrum Bratislavi, bez rušivých vplyvov a plné útulných podnikov, barov a reštaurácii.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi RichardT4422.