Recenzované: 11. februára 2018

2 lozkova izba, vyhlad do atria, ticha, priamo v centre stareho mesta, pri nabrezi Dunaja
hotel je uz zial starsi, vybavenie stare, matrace na posteliach vylezane, potrebna renovacia interieru, garaz k dispozicii za poplatok
dobra restauracia

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi kukkee.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia guestrelati0ns2017, Guest Relations Manager v zariadení Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.Zodpovedané: 22. februára 2018

Milý/Milá kukkee,

ďakujeme za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu nášho hotela.

Sme veľmi radi že ste si užili tichú izbu a lokalitu a takisto aj našu Savoy Reštauráciu.

Mrzí ma že vybavenie nesplnilo Vaše očakávania, napriek tomu verím že Vás budeme mať možnosť opäť privítať!

S úctou,

Barbora - Guest Relations Ambassador

Recenzované: 18. decembra 2016

V sietí hotelov Radisson sme nocovali už viac krát. Poznáme ich kvalitné služby tejto hotelovej siete, preto sme si s rodinou vybrali na ubytovanie v predvianočnej Bratislave tento hotel a vlastnou garážou. Ja mám radšej 2 samostatné paplóny ako jeden spoločný.

Dátum pobytu: december 2016
1  Poďakujte používateľovi milo_h655.
Recenzované: 10. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Najlepšia poloha v Bratislave a služby 5* hotela. Za posledný rok obrovské zlepšenie všetkých služieb hotela. Čisté izby, príjemný personál, ale najciteľnejšie zlepšenie v reštaurácii. Perfektné raňajky. Najlepší pomer ceny a služieb v Bratislave.

Dátum pobytu: december 2016
1  Poďakujte používateľovi MickeyMark.
Recenzované: 18. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha 18.10.2016. Velmi dobre pripravena kava i ranajky.
Perfektný management reštaurácie aj hotela. Vo vsetkom vysli v ústrety.
Výborne parkovanie v centre mesta.
Veĺmi spokojný.
Odporučam kazdemu. Hotel vyssej strednej triedy. Kvalita zodpoveda cene.

Dátum pobytu: október 2016
2  Poďakujte používateľovi marcopolo-BA.
Recenzované: 13. júla 2016

Krasny hotel s uzasnou historiou. Poloha je vynikajuca. Cakala som vsak ovela viac. Izba bola bola obycajna a bol v nej neprijemny zapach - akoby s kanalizacie. Ranajky boli velkym sklamanim, pecivo suche, potraviny nevyzerali cerstvo a kava bola priam nepitna. Pri prichode mi zaparkovali auto, ale pri odchode ma poslali hladat ho do garaze, pretoze tam nbol nikto, kto by mi ho nieviezol.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi Asannah.