Recenzované: 9. mája 2016

Prajem pekný deň,
napriek odstupu niekoľkých dní by som sa Vám i týmu Vášho hotela chcel čo najsrdečnejšie poďakovať nielen za poskytnuté služby, ale hlavne za veľmi príjemnú atmosféru.
Dodnes dostávame od našich hostí pochvaly a uznania, že s nami strávili príjemný večer v dobrej nálade.
Vďaka za Váš flexibilný prístup a mimoriadnu ochotu. Určite tiež musím spomenúť výbornú kuchyňu a obsluhujúci personál, ktorý nebol vtieravý, ale bol vždy „po ruke“ s ochotou a úsmevom na tvári.
Ešte raz vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou

VLADISLAV JANOTA
obchodný manažér / commercial manager

PRODEX spol. s r.o.

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi presovska.
Recenzované: 9. februára 2016

v hoteli sme mali 4 dnovy meeting, 40 ludi. Vsetko perfektne zorganizovane, personal mily, ustretovy, splnil vsetky poziadavky. Izby ciste, pekne. Konferencne miestnosti vysokej kvality (sedenie, zariadenie, klima, projektory,). Jedlo (obedy, coffee break) vyborne. Poloha hotela skvela - priamo v centre mesta, zahranicni hostia nemaju problem s prechadzkou po meste a je tam na vyber vela restauracii.

• Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Lienka_G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert T, General Manager v zariadení Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.Zodpovedané: 1. marca 2016

Mila Lienka, dakujeme velmi pekne za uzasne hodnotenie a spatnu vazbu. Velmi sa tesime, ze Vas meeting dopadol podla predstav a ocakavani, a ze sme mali moznost k tomu prispiet nasimi sluzbami. Sme vsetci radi, ze ste boli spolu s Vasimi hostami spokojni a verime, ze Vas v centre mesta privitame opat, ci uz pojde o pracovny pobyt alebo prijemny oddych.
S pozdravom,

Recenzované: 18. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Poloha hotela bola vzhladom na nasu navstevu predvianocnej Bratislavy priam fantastická. Pred hotelom vianočné trhy , ktoré sa kontinuálne posúvali ďalej.
Atmosfera v hoteli aj pred fantastická.

Personál príjemný , izby čisté, spokojnosť.

Odporúčam

Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi 709beatam.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert T, General Manager v zariadení Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.Zodpovedané: 29. decembra 2015

Beata, dakujeme velmi pekne za mile slova. Velmi si vazime pozitivne hodnotenie Vasho pobytu v nasom carovnom hoteli v srdci Bratislavy a najma spokojnost s nasim timom. Som rad, ze ste si uzili atmosferu v centre mesta ako aj na vianocnych trhoch pred hotelom. Radi Vas ci Vasich blizkych opat privitame pocas Vasej dalsej navstevy!
S pozdravom,

Recenzované: 22. júna 2015 cez mobilné zariadenie

Nadherny hotel s duchem casu, snidane na vysoke urovni a zarizeni pokoju primerene ciste dokonale s drobnym darkem v podobe sladkych dobrot, nejlepsi je bar stara knihovna s klavirem, doutnikovym posezenim a dobrym zasobenim pohodou a personalem. Doporucuji

Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi PavelSvo.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert T, General Manager v zariadení Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.Zodpovedané: 6. júla 2015

Dobry den, pan Svoren,

dakujeme velmi pekne za Vas pobyt u nas a za uzasne hodnotenie! Velmi sa tesim, ze Vam ucarovala atmosfera nasho hotela a Zrkadloveho Baru, a ze Vas pobyt ste si uzili. Verim, ze coskoro budeme mat moznost Vas s nasim timom privitat opat, ci uz pridete do Bratislavy za pracou alebo za oddychom.

S pozdravom

Recenzované: 2. júna 2015

Krasny hotel ako stvoreny pre oslavu vyrocia svadby s mojim manzelom..chutna vecera, cista priestranna izba, perfektne ranajky- bohaty vyber zo vsetkeho, neskutocna poloha- aj v uprsanom pocasi sa da vybehnut kamkolvek, za kulturou, na prechadzku..boli sme velmi spokojni, dakujeme:)

Termín ubytovania: máj 2015
Poďakujte používateľovi Vladimira5.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Robert T, General Manager v zariadení Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.Zodpovedané: 9. júna 2015

Dobrý deň, Vladimíra,

ďakujeme veľmi pekne za veľmi milé slová! Sme radi, že ste si užili pobyt u nás v centre Bratislavy a vychutnali skvelé jedlo v našej Savoy Reštaurácii! Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

S pozdravom