Recenzované: 28. novembra 2018

Ubytovanie sme mali dopredu rezervované, ale to, že na izbe nie sú televízory asi nepovažovali za potrebné oznámiť - ja ako človek, ktorý tam bol pracovne (v BA 1.krát) po celom dni by som si rada aj oddýchla s vyloženými nohami a popozerala telku. Ďalej raňajky - neviem, či pre každého hosťa sú iné pravidlá, lebo nám bolo ponúknuté len káva a čaj z kanvice, ale ako prišiel iný pár hneď sa ich čašník aký čaj si dajú, kávu zrazu aj zalievanú mali, jedlo aké na raňajkovom menu nebolo..... Ďalej izby - maľované tam asi nebolo 50 rokov, hnusné steny, koberce fľakaté.... Upratovanie - v kúpeľni na stene mali oznam pokiaľ chceme šetriť životné prostredie, tak uteráky ktoré chceme vyprať máme hodiť na zem, keďže ešte nepotreboval byť vypraný po prvom dni (mali sme aj vlastné uteráky) nechali sme ho visieť, no napriek tomu ho vzali. Na druhý deň zase pravý opak - upratovačka neurobila nič, len vyniesla jeden kôš aby sa nepovedalo, druhý nechala plný. Strašná skúsenosť - vrelo NEODPORÚČAM! Mňa tam už neuvidia.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Erika K.
Recenzované: 26. augusta 2018

Potrebovali sme prespať 1 noc po koncerte v NTC. Na poslednú chvíľu sme našli poslednú voľnú izbu v hoteli. Skvelá lokalita, na koncert do NTC sme šli v pohode peši cca 15 minút, pomalým tempom. Na prespanie bola izba v poriadku. Kúpeľňa, uteráky, hyg. potreby boli o.k. Raňajky sme v hoteli nevyužili. Nábytok nič luxusné, ale pomer cena a kvalita bol prekvapujúco pozitívny.

Tip na izbu: Výborná poloha, neďaleko NTC aréna, zimný štadión O.Nepelu, jazero Štrkovec
Dátum pobytu: máj 2018
3  Poďakujte používateľovi VladkaVeve.
Recenzované: 31. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zlé zlé zlé celé zlé
Izba úplne iná ako na fotke v ponuke.
Príšerná špina, hygiena katastrofa, na izbe bol smrad po cigaretách.
Nečakala som luxus ale takúto špinu určite nie. Fuj. Nikdy viac.
Neodporúčam nikomu.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi lubgom.
Recenzované: 2. mája 2017

Izba tak ako na internate ako spomina uz dakto. Prevlecenie potrhane, uteraky spinave, v izbe pada omietka, stary nabytok, za tie roky co stoji sa cudujem ze aspon kupelne neprerobili. Su tam stare klasicke pevne sprchy, to by som este prezila keby fungovala Za tu cenu som cakala na lepsej urovni

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi PatriciaV4148.
Recenzované: 15. júna 2016

Dobrá poloha v Ružinove,také tiché prostredie,blízučko je centrum,stanica vlaková i autobus.,dokonca aj letisko je veľmi blízko.Izby vyzerajú,akoby boli trošku zanedbané,ale dá sa to vydržať.Pripomína mi to izby na intraku.V hoteli je i reštaurácia,takže to je také +.V hoteli sú takisto i 2 salóny-kadernícky a kozmetický,takže v stave "núdze" si ženy nájdu to " svoje"(aj muži) :)

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi mariahomolakova.