Najnižšie ceny vášho pobytu
Expedia.com69 USD
eDreams69 USD
StayForLong77 USD
Zobraziťvšetkých 14 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 6. apríla 2016

stará reštaurácia, všade smrad, kuchár niesol špinavé riady po schodoch skrz hostí, otvorená kuchyňa nevyzerala vôbec lákavo, nakoniec sme ani nejedli (radšej), dali sme si iba nápoj, pozitívne bol výhľad na Dunaj

Dátum pobytu: február 2016
6  Poďakujte používateľovi KarolkoB.
Recenzované: 23. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2019