Zrecenzované: 20. decembra 2016

Izba pekná, uprataná. Len bolo viacej nedostatkov - neodtekalo umývadlo, nešiel televízor. Personál na recepcii mi pripadal zmätení. Možno veľa práce, neviem. Hotel má parkovisko aj garáže. Cena parkovania slušná - 1 noc 7eur.

• Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi ValikaR.
Zrecenzované: 23. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

V rešraurácii sedel zájazd kórejských turistov a asi 7 ďaľších stolov bolo obsadených váčšinou ubytovanými hosťmi. Na toto množstvo ľudí bol k dispozícii jediný čašnik s oprávnením preberať objednávky a účtovať + brigádnička. Proste pomalé a chaotické. Jedlo celkom fajn. Polievka síce trochu nedochutená, ale hlavné jedlo výborné. Odporúčam bravčovú panenku s bryndzovými pirohmi a konfitované kačacie stehno. Víno, Silván od Fedora Malíka, veľmi kyselé.

Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 6. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Priestory na konferenciu vyhovujúce. Pekná prednášková sála. Príjemná jedáleň a stravovanie formou švédskych stolov veľmi chutné. Ponurý denný bar. Čašník z troch objednaných vecí priniesol dve a jednu zabudol. Otrasné toalety pri šatni, doporučujem rekonštrukciu.

Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi miladav6.
Zrecenzované: 2. septembra 2016

pozor hotel len pre NEFAJCIAROV ale popolniky su na kazdej izbe v nocnom suplikupodla recepcnej ,no vsade je citit cigaretovy dym a su na izbach popolniky ,a to velmi kazi dojem v hotely. Dobre ubytovanie v Hl. meste Slovenska

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi stanoreho.
Zrecenzované: 13. augusta 2016

Na hoteli sme strávili 2 mesiace počas služobnej cesty. Na začiatku sme boli uchvátení z hotela. Čo sa však časom menilo a mali sme možnosť hotel spoznať až do hĺbky.
Podľa môjho názoru je v hoteli cítiť pozostatky socializmu. Na prvý pohľad sa zdá ako moderný.
Personál bol príjemní, ochotní, vychádzali nám v ústrety ako sa len dalo.
Čo sa týka izieb, klimatizácia nič moc - stretol som sa už aj s lepšími, stále lepšie ako nič, prípadne ventilátor.

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Lukáš K.