Najnižšie ceny vášho pobytu
Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
Booking.com87 USD
Hotels.com79 USD
eDreams87 USD
Trip.com82 USD
Travelocity79 USD
StayForLong105 USD
Zobraziťvšetkých 15 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 7. januára 2019 cez mobilné zariadenie

V Hoteli Marrols som bola uz viackrat predtym na navsteve, prvykrat som tu spala. Izba bola prijemne zariadena, takisto aj kupelna. Zariadeniu, ako aj sluzbam nemam co vytknut. Zamestnanci boli prijemni a celkovo atmosfera tohto miesta ma uplne pohltila. Tesim sa na dalsiu navstevu! :)

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi effacz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 9. januára 2019

Dobry den, dakujeme velmi pekne za mile slova. Bude nam potesenim Vas opat u nas privitat. Prajeme vsetko dobre v novom roku.

Recenzované: 28. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Keď sme išli na pracovný víkend do BA, premýšľali sme, v ktorom kvalitnom hoteli sme ešte neboli. Voľba padla na Marroľs a musím napísať, maximálna spokojnosť. Zobrali sme si apartmán, bol veľký, proestranný, ako byt. Vyskúšali sme z jedla iba raňajky, boli veľmi slušné. Vzhľadom k tomu, že veľa cestujeme, tak nás ťažko dokáže niečo ohúriť, ale z nášho pohľadu vieme posúdiť kvalitu a tu sme ju dostali. Personál bol taktiež vynikajúci. Jediný problém sme mali v garáži, nie je na väčšie autá, ale za to hotel nemôže. U nás spokojnosť na 100%. Radi sa sem vrátime.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 2. novembra 2018

Milí hostia,
veľmi si vážime Vaše slová, obzvlášť keď viete porovnať kvalitu, keďže veľa cestujete. Radi Vás privítame aj nabudúce.

Monika Slobodová

Recenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce služby hotela, čistota, fajna reštaurácia, chutné jedlo a dobré víno, milí personál, dobrá poloha, pekne zariadené izby aj cely hotel. Fakt ako doma v nedeľu poobede keď je už o všetko postarané .

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi petram272.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 23. októbra 2018

Mili hostia,
niet krajsej spatnej vazby, ako je tato. Tesime sa, ze ste boli nasimi hostami a dakujeme vopred za dalsie odporucania nasich sluzieb. Prajeme pekne jesenne dni a bude nam ctou Vas opat privitat.

Recenzované: 6. apríla 2018

Boutique so vsetkymi prednostami tohto typu hotela. Prijemne prostredie, klasicky dizajn spojeny s funkcnou modernou. Pozorny personal, velmi dobra kuchyna, ciste a priestranne izby. Hotel poskytuje priestor a prostredie pre biznisove schodzky, pre pary i pre solo cestujucich

Tip na izbu: nemam pripomienky
Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Milan K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 10. apríla 2018

Vazeny host
velmi pekne dakujeme za Vase mile slova. Vsetci sa velmi snazime, aby bolo nasim hostom u nas dobre. Verime, ze Vas budeme moct opat coskoro privitat v Marrol´s Boutique hoteli.
S prianim peknych jarnych dni

Recenzované: 18. marca 2018

Krásne priestory, milý personál, luxusné izby, vynikajúca kuchyňa a fantastické raňajky, toto všetko na Vás čaká, keď navštívite jeden z najlepších Hotelov na Slovensku. Nedá sa tomuto miestu nič vytknúť len pochváliť za poskytnutie bezchybných služieb v celom rozsahu.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Katarina D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 20. marca 2018

Vazeni a mili hostia,
dakujeme za slova uznania, velmi si to vazime. Snazime sa robit maximum pre prijemny pobyt nasich hosti a je za tym vela prace. O to viac sa tesime, ked nam pridu hodnotenia, ako to Vase. Verime, ze Vas budeme moct aj v blizkej buducnosti opat u nas, v Marrol´s Boutique hoteli, privitat.
S prianim vsetkeho najlepsieho,