Recenzované: 28. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Keď sme išli na pracovný víkend do BA, premýšľali sme, v ktorom kvalitnom hoteli sme ešte neboli. Voľba padla na Marroľs a musím napísať, maximálna spokojnosť. Zobrali sme si apartmán, bol veľký, proestranný, ako byt. Vyskúšali sme z jedla iba raňajky, boli veľmi slušné. Vzhľadom k tomu, že veľa cestujeme, tak nás ťažko dokáže niečo ohúriť, ale z nášho pohľadu vieme posúdiť kvalitu a tu sme ju dostali. Personál bol taktiež vynikajúci. Jediný problém sme mali v garáži, nie je na väčšie autá, ale za to hotel nemôže. U nás spokojnosť na 100%. Radi sa sem vrátime.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 2. novembra 2018

Milí hostia,
veľmi si vážime Vaše slová, obzvlášť keď viete porovnať kvalitu, keďže veľa cestujete. Radi Vás privítame aj nabudúce.

S pozdravom
Monika Slobodová

Recenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce služby hotela, čistota, fajna reštaurácia, chutné jedlo a dobré víno, milí personál, dobrá poloha, pekne zariadené izby aj cely hotel. Fakt ako doma v nedeľu poobede keď je už o všetko postarané .

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Petra M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 23. októbra 2018

Mili hostia,
niet krajsej spatnej vazby, ako je tato. Tesime sa, ze ste boli nasimi hostami a dakujeme vopred za dalsie odporucania nasich sluzieb. Prajeme pekne jesenne dni a bude nam ctou Vas opat privitat.
S pozdravom

Recenzované: 6. apríla 2018

Boutique so vsetkymi prednostami tohto typu hotela. Prijemne prostredie, klasicky dizajn spojeny s funkcnou modernou. Pozorny personal, velmi dobra kuchyna, ciste a priestranne izby. Hotel poskytuje priestor a prostredie pre biznisove schodzky, pre pary i pre solo cestujucich

Tip na izbu: nemam pripomienky
Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Milan K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 10. apríla 2018

Vazeny host
velmi pekne dakujeme za Vase mile slova. Vsetci sa velmi snazime, aby bolo nasim hostom u nas dobre. Verime, ze Vas budeme moct opat coskoro privitat v Marrol´s Boutique hoteli.
S prianim peknych jarnych dni

Recenzované: 18. marca 2018

Krásne priestory, milý personál, luxusné izby, vynikajúca kuchyňa a fantastické raňajky, toto všetko na Vás čaká, keď navštívite jeden z najlepších Hotelov na Slovensku. Nedá sa tomuto miestu nič vytknúť len pochváliť za poskytnutie bezchybných služieb v celom rozsahu.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Katarina D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 20. marca 2018

Vazeni a mili hostia,
dakujeme za slova uznania, velmi si to vazime. Snazime sa robit maximum pre prijemny pobyt nasich hosti a je za tym vela prace. O to viac sa tesime, ked nam pridu hodnotenia, ako to Vase. Verime, ze Vas budeme moct aj v blizkej buducnosti opat u nas, v Marrol´s Boutique hoteli, privitat.
S prianim vsetkeho najlepsieho,

Recenzované: 26. januára 2018

Kazdy hotel sa svoje caro, atmosferu, eleganciu, Marrol´s Hotel Bratislava ma navyse aj grandioznost. Vynikajuca poloha, dostupnost a radost z navratu a opatovnej navstevy hotela. To zial chyba pri inych hoteloch. Neopakovatelnu pohodu davaju stylove izby a rozpravkove apartmany. Ak chcete umocnit prijemne vnimanie, pohodu a relax, tie vam doda famozne wellnes centrum. Pre naplnenie vsetkych zazitkov su pripravene podmanive „nastrahy“ hotelovej restauracie, ponukajucej jedla medzinarodnej kuchyne, ale aj elegantne nastavenou slovenskou kuchynou. Grandioznost je tu uplne vo vsetkom.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi mirec927.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 29. januára 2018

Vazeny host,
velmi si vazime Vase slova, ktorymi hodnotite nas hotel a nase sluzby. Verime, ze aj v buducnosti najdete u nas pohodlie, pohostinnost, dobre jedlo a mile slovo. Bude nam potesenim Vas opat privitat.
S prianim vsetkeho dobreho