Bratislava
Recenzované: 18. marca 2018

Krásne priestory, milý personál, luxusné izby, vynikajúca kuchyňa a fantastické raňajky, toto všetko na Vás čaká, keď navštívite jeden z najlepších Hotelov na Slovensku. Nedá sa tomuto miestu nič vytknúť len pochváliť za poskytnutie bezchybných služieb v celom rozsahu.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Katarina D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 20. marca 2018

Vazeni a mili hostia,
dakujeme za slova uznania, velmi si to vazime. Snazime sa robit maximum pre prijemny pobyt nasich hosti a je za tym vela prace. O to viac sa tesime, ked nam pridu hodnotenia, ako to Vase. Verime, ze Vas budeme moct aj v blizkej buducnosti opat u nas, v Marrol´s Boutique hoteli, privitat.
S prianim vsetkeho najlepsieho,

Recenzované: 26. januára 2018

Kazdy hotel sa svoje caro, atmosferu, eleganciu, Marrol´s Hotel Bratislava ma navyse aj grandioznost. Vynikajuca poloha, dostupnost a radost z navratu a opatovnej navstevy hotela. To zial chyba pri inych hoteloch. Neopakovatelnu pohodu davaju stylove izby a rozpravkove apartmany. Ak chcete umocnit prijemne vnimanie, pohodu a relax, tie vam doda famozne wellnes centrum. Pre naplnenie vsetkych zazitkov su pripravene podmanive „nastrahy“ hotelovej restauracie, ponukajucej jedla medzinarodnej kuchyne, ale aj elegantne nastavenou slovenskou kuchynou. Grandioznost je tu uplne vo vsetkom.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi mirec927.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 29. januára 2018

Vazeny host,
velmi si vazime Vase slova, ktorymi hodnotite nas hotel a nase sluzby. Verime, ze aj v buducnosti najdete u nas pohodlie, pohostinnost, dobre jedlo a mile slovo. Bude nam potesenim Vas opat privitat.
S prianim vsetkeho dobreho

Recenzované: 15. februára 2017

Nebolo to prvy krat, v kazdej izbe som sa citil prijemne.
Kazdy z personalu bol profi, prijemny a nevtieravy. Napomocny vzdy!
Pekna terasa. Velmi vkusny a pohodovy hotel.
Zaujimava je kniznica.
Taktiez vyber jedal.

Nedali mi dovod frflat :)

Dátum pobytu: február 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi tibord969.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 16. februára 2017

Milý hosť,
ďakujeme srdečne za slová uznania, veľmi si to vážime.
Tešíme sa na Vaše návštevy aj v budúcnosti.
S prianím všetkého najlepšieho,

Monika Slobodová

Recenzované: 28. januára 2017

Tento hotel získal zaslúžene ohodnotenie Najlepší hotel na Slovensku ... Gratulujem a vrele odporúčam návštevu a pobyt ... Je tu príjemný personál, útulné, krásne zariadené a vždy čiste izby ... super :-)

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi JozefHalac.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 30. januára 2017

Milý hosť,
veľmi si vážime Vaše odporúčania a ďakujeme za uznanie, ktoré nás vždy veľmi povzbudí v našej práci.
Bude nám cťou Vás opäť u nás privítať.
S prianím všetkého dobrého
Monika Slobodová

Recenzované: 16. septembra 2015

pekná izba, vkusne zariadené, reštaurácia dobrá, personál ústretový, všetko v pohode, skrátka môžem doporučiť. Dávam plný počet bodov, zaslúži si to. A už neviem, čo mám napísať, keď musím dodržať toľko slov

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi KocoMaco.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 21. septembra 2015

Mili hostia
velmi pekne dakujeme za Vasu navstevu a cas, ktory ste venovali spatnej vazbe na tomto portali. Je pre nas dolezite vediet, ze praca, ktoru robime, ma zmysel. Prajeme Vam pekne jesenne dni a tesime sa na Vasu dalsiu navstevu v buducnosti.
S pozdravom