Marrol's Boutique Hotel Bratislava
131 USD
117 USD
CrownePlaza.com
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
88 USD
  • Vrátane raňajok
130 USD
126 USD
  • Bazén
Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
97 USD
54 USD
Priceline
Hotel Incheba(Bratislava)
56 USD
Booking.com
Zrecenzované: 15. februára 2017

Nebolo to prvy krat, v kazdej izbe som sa citil prijemne.
Kazdy z personalu bol profi, prijemny a nevtieravy. Napomocny vzdy!
Pekna terasa. Velmi vkusny a pohodovy hotel.
Zaujimava je kniznica.
Taktiez vyber jedal.

Nedali mi dovod frflat :)

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi tibord969.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 16. februára 2017

Milý hosť,
ďakujeme srdečne za slová uznania, veľmi si to vážime.
Tešíme sa na Vaše návštevy aj v budúcnosti.
S prianím všetkého najlepšieho,

Zrecenzované: 28. januára 2017

Tento hotel získal zaslúžene ohodnotenie Najlepší hotel na Slovensku ... Gratulujem a vrele odporúčam návštevu a pobyt ... Je tu príjemný personál, útulné, krásne zariadené a vždy čiste izby ... super :-)

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jozef H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 30. januára 2017

Milý hosť,
veľmi si vážime Vaše odporúčania a ďakujeme za uznanie, ktoré nás vždy veľmi povzbudí v našej práci.
Bude nám cťou Vás opäť u nás privítať.
S prianím všetkého dobrého

Zrecenzované: 6. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Vždy veľmi rad sa vraciam do hotela Marrol's je tam úžasná atmosféra, veľmi príjemný personál, útulne a vždy veľmi čiste izby, kde všetko je voňavé jednoducho jedným slovom maximálna spokojnosť.
Raňajky tak isto spĺňajú vysoký štandard, ktorý tento hotel ponúka.
Odporúčam auto si dať zaparkovať personálom, lebo veľmi úzky prechod do podzemného parkoviska.
Vždy sa teším na návrat k Vám s pozdravom...

Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi podhradom13.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 7. marca 2016

Vážený hosť,
veľmi nás teši Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za povzbujúce riadky na tomto portáli aj za odporúčania pre ďalších hostí. Radi Vás opäť u nás privítame.
Prajeme všetko dobré a do skorého videnia

Zrecenzované: 16. septembra 2015

pekná izba, vkusne zariadené, reštaurácia dobrá, personál ústretový, všetko v pohode, skrátka môžem doporučiť. Dávam plný počet bodov, zaslúži si to. A už neviem, čo mám napísať, keď musím dodržať toľko slov

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi KocoMaco.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MonicaBratislava, Manažér recepcie v zariadení Marrol's Boutique Hotel Bratislava.Zodpovedané: 21. septembra 2015

Mili hostia
velmi pekne dakujeme za Vasu navstevu a cas, ktory ste venovali spatnej vazbe na tomto portali. Je pre nas dolezite vediet, ze praca, ktoru robime, ma zmysel. Prajeme Vam pekne jesenne dni a tesime sa na Vasu dalsiu navstevu v buducnosti.
S pozdravom
Monika Slobodova

Zrecenzované: 21. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Nadherna izba, skvely personal a chutne jedlo. Stravili sme tu dva dni. Hotel jedno prijemne a velmi elegantne miesto nedaleko Hviezdoslavoveho namestia. Ranajky mohli byt zaujimavejsie, ale aj tak hotel od nas dostava skvele hodnotenie. Sluzby su vynikajuce. Odporucame je to skvela volba.

Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Milí hostia
dakujeme, ze ste vyuzili nase sluzby a napisali o nas na tomto portali. Taketo odpovede su vzdy pre nas hnacim motorom robit nasu pracu tak, aby sa hostia u nas citili dobre. Verime, ze nas opat v buducnosti poctite svojou navstevou, prajeme vsetko dobre.
Monika Slobodova