“Spokojná, 4 hviezdičky sú oprávnené”
Recenzia Apollo Hotel

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 12 lokalít!
Apollo Hotel
Na pozícii č. 21 spomedzi 93 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 4. júna 2017

V roku 2016 som bola viackrát ubytovaná v tomto hoteli a vždy som bola spokojná. Recepcia na profesionálnej úrovni. Raz som obdivovala jednu recepčnú, ako zvládala jedného dotieravého hosťa, postaršieho businessmana, ktorý už dávno stratil na sexepíle, ale on bol asi jediný, ktorý si to neuvedomoval. Izby, priestory hotela, reštuaurácia, všetko bolo tak, ako má byť. Možno jedna vec na zlepšenie, čo som si všimla skoro v každom hoteli: zrejme nikto nekontroluje ovládače od televízora. Baterky slabé, som sa čosi nastískala tých gombíkov. Ocenila som aj varnú kanvicu na izbe. Jedenkrát som mala izbu na najvyššom poschodí, s balkónom a nádherným výhľadom na zapadajúce slnko. Okolie hotela nie je až také vábne kvôli niektorým ošumelým obchodným priestrom už asi dlho skrachovaných obchodov.

• Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi mirkakr1.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 8. júna 2017

Dobrý deň Mirkakr1,

veľmi sa tešíme, že ste sa v Apollo Hoteli už viackrát ubytovali, a že ste s našimi službami boli spokojná. Ďakujeme Vám za uverejnenie pozitívnej recenzie na Tripadvisore. Taktiež ďakujeme za dobrú pripomienku týkajúcu sa ovládačov od televízora, baterky skontrolujeme a vymeníme.
Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu a želáme Vám príjemný deň.

Zrecenzované: 21. marca 2017

V Apolle som bola ubytovaná už viackrát a musím povedať, že za posledné roky veľa zlepšili. Už pri vstupe do hotela je vidno refresh na recepcii, ktorá zrazu pôsobí oveľa vzdušnejšie. K dobrému pocitu určite prispela vysoko profesionálna recepcia. Ubytovával ma mladší recepčný, ktorému nebolo čo vytknúť ani napriek tomu, že mal označenie „nový zamestnanec“. Na izbe sme mali úplne novú kúpeľňu, interiér izby bol tiež výrazne vynovený. Vždy keď som tu, neobídem hotelovú reštauráciu, v ktorej sa človek už roky dobre naje, na rozdiel od mnohých iných podnikov ešte aj za veľmi priaznivé ceny. Pred hotelom majú aj novú letnú terasu, ktorá vzhľadom na počasie ešte nebola v prevádzke, inak by sme ju určite vyskúšali. Raňajky boli vynikajúce ako obvykle. Check-out prebehol hladko, recepčná bola rovnako ako jej kolega z predchádzajúceho dňa veľmi milá.

Tip na izbu: izby na 6.poschodí majú balkóny a krásny výhľad! ak ste autom, pohodlne zaparkujete priamo pred hot...
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: marci 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Jana A.
Zrecenzované: 4. januára 2017

Do hotela som prišla 30.11.2016 a odcházala som 3.12.
Na druhý deň som na recepcii ráno ohlásila, že sprcha nefunguje tak ako má, mohla som používať len malú sprchu, z ktorej netieklo až tak veľa vody, nakoľko tá veľká nefungovala. Na recepcii mi povedali, že pošlú do izby opravára. Keď som sa podvečer vrátila do hotela, recepčná mi povedala, že žiaľ sprchu sa nepodarilo opraviť a že ich to mrzí. Navrhla mi možnosť výmeny izby, no až na ďaľší deň, teda piatok, pričom v sobotu som odchádzala preč, takže som toto riešenie nerijala.
Keď som sa v piatok večer vrátila do hotela, večer som len tak náhodne vyskúšala sprchu a fungovala. Čo je síce fajn, no nikto mi nedal informáciu, že sa to podarilo nakoniec opraviť.
V sobotu som do obeda uvoľnila izbu a na recepcii som sa odhlásila. Nikto sa neopýtal, ako sa mi páčil pobyt v hoteli, alebo či som bola spokojná so službami, jednoducho komunikácia zo strany hotela bola podľa môjho názoru na veľmi slabej úrovni.
Z tohto dôvodu a na základe vyššie uvedených skúseností si v budúcnosti zrejme zvolím iný hotel na pobyt v Bratislave.

• Termín ubytovania: decembri 2016, cestoval(a) sólo
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Amoma.com
Poďakujte používateľovi mackab73.
Zrecenzované: 23. novembra 2016

za dobrú cenu dobré ubytovanie a raňajky
Izby bola po renovácií pekná veľká dosť úložného priestoru v skrini s vešiakmi, kúpeľne útulné a čistučké, to všetci hľadáme.
Dobrá dostupnosť na Centrálnu autobusovú zastávku Mlynské Nivy cca 10 min. pešo,
do Centra Bratislavy cca 15. - 20. min. pešo
na raňajky sú honosné bufetové stoly ktoré aj dopĺňajú, nemusíte sa báť, že už nebude omeleta alebo slaninka.

• Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi angelika t.
Zrecenzované: 23. novembra 2016

Bola som tu prvý krát. Krásny hotel blízko centra. Jedlo bolo vynikajúce, ale atmosféru narúšala nevkusne oblečená čašníčka, v legínach a prehľadnej blúzke. Izba bola krásne priestranná, čistá, super posteľ no tip-top :) Raňajky ma prekvapili širokým výberom :) Odporúčam tento hotel !

• Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi sabolka.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Mercure Bratislava Centrum
Hotel Bratislava
Č. 34 z 93 v lokalite Bratislava
199 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Apollo Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Apollo Hotel

Adresa: Dulovo namestie 1, Bratislava 821 08, Slovensko (bývalý názov Hotel Dukla)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány
Štýl hotela:
Cenovo najvýhodnejší hotel č. 8 v Bratislave
Rodinný hotel č. 11 v Bratislave
Luxusný hotel č. 19 v Bratislave
Biznis hotel č. 19 v Bratislave
Cenový rozsah: 51 € – 77 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Apollo Hotel 4*
Počet izieb: 105
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Expedia a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Apollo Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Apollo Hotel Bratislava

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?