edban47

Na bratislavskom hrade výstava "Zlatý vek Peterhofu, super akcia, škoda že klenotnica bola pre... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
edban47
Banská Bystrica, Slovensko
Reprezentačné priestory

Recenzované: 19. októbra 2018
casio336
Zvolen, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (4 628)

Recenzované: 9. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nadherne vyhliadkove miesto na Bratislavu a Dunaj,pekne upravene od pristupu zo vsetkych stran,impozantna barokova zahrada a zaujimave expozicie.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi Viktor373.
Recenzované: 6. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hrad je pekne zrekonštruovaný a aj keď pôsobí stroho, oplatí sa tam ísť. Môžete sa k nemu vyviezť trolejbusom z Hodžovo námestia alebo vystúpať peši zo starého mesta. Odporúčam prechádzku. Na hrade sú rôzne akcie a výstavy, ak nemáte čas ísť dnu, pozrite si aspoň vynovené záhrady a na nádvorí sa dá vojsť zdarma do podzemia ku studni.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi putnik789.
Recenzované: 19. októbra 2018

Tento hrad by som zhodnotil tak, že keby neslúžil na reprezentačné účely, asi by nebol ničím zaujímavý a to preto, že ako stavba nezaujme takmer ničím. Nádvorie a interiér hradu je oveľa krajší, ako jeho vonkajšok. Navštívil som v rámci Európy množstvo hradov a bez urážky tento sa radí (myslím tým ako stavba) medzi tie nie najkrajšie. Perličkou návštevy bolo nakoniec to, že mi počas jeho prehliadky odtiahli auto a to preto, že som na ňom nemal ev. číslo BA, alebo BL...

Dátum zážitku: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi casio336.
Recenzované: 30. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Výlet vhodný pre kohokoľvek. Každý si tu nájde niečo. Deti ihrisko, dospelí krásne záhrady alebo reštauráciu. Hrad má pekný upravený park a krásne výhľady na mesto a Dunaj. Poskytuje pekný výhľad aj na bratislavské ufo. Parkovanie napríklad v OC Eurovea odkiaľ sa dá prejsť okolo nábrežia pekne do centra a na hrad.

Dátum zážitku: august 2018
Poďakujte používateľovi Erika O.
Recenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne a zaujímavé poobedie stravene na bratislavskom hrade, bola som už dva krát a ak bude možnosť určite navštívim zas

Dátum zážitku: august 2018
Poďakujte používateľovi AndreaA6965.