“Odporúčam”

Kuchyňa: Ázijské, Japonské
Vhodné pre: Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Opis: At the heart of the Benihana experience is the teppanyaki table, around which guests gather and enjoy a meal expertly prepared and cooked to perfection on a steel grill, right before their eyes — by a chef who is as much entertainer as culinary master. The meal begins with a delicate Japanese onion soup, followed by a salad with ginger dressing. The chef will prepare your chicken, beef or seafood, along with vegetables, hibachi-style on the sizzling grill surface. Be sure to enjoy the show, because Benihana chefs literally play with your food as they cook it.
Zrecenzované: 28. marca 2018

Skvelé jedlo, zábavné prevedenie, profesionálny a ochotný personál. Ideálne pre rodiny a večeru so zákazníkmi

Poďakujte používateľovi 401katarinar.

1923176 recenzií

Zrecenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie, profesionalny pristup a prijemna atmosfera. Boli sme bare a na vyber bolo mnozstvo drinkov odporucam

Poďakujte používateľovi MartinM8343.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BenihanaBratislava, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Benihana Bratislava.Zodpovedané: 12. marca 2018

Ďakujeme krásne za návštevu i hodnotenie :)

Zrecenzované: 2. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Sushi bolo výborné. A tá atmosféra súper chalani robia výbornú show. Ďakujeme veľmi pekne. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi ZdenkaW8.
Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som bola u Vás prvý krát. Ochutnala som viac druhov jedál. Bola som velmi milo prekvapená, všetko bolo vynikajúce. Velmi prijemný, milý personál. Určite sa u Vás ešte zastavím a budem vrelo odporučať...Ďakujeme

Poďakujte používateľovi ZanetaR22.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BenihanaBratislava, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Benihana Bratislava.Zodpovedané: 25. februára 2018

Dakujeme krásne, budeme sa veľmi tešiť :)

Zrecenzované: 4. februára 2018

Tuto restauraciu som navastivil uz treti-krat avask tento raz to bolo so synom. Restauraciu sme vybrali zamerne kedze dieta zboznuje zazitky a po sobnych skusenostiac s touto restauraciou som vedel, ze je to nevsedny zazitok a to ako pre oci tak pre zaludok.
Treba sa vopred pripravit, ze sa nejedna o lacne stravovanie avsak za kvalitne jedlo, zarovne pripravne priamo pred vami ako aj za show pri tom predvadzanu si priplatite.
Vyberiete si z pestreho jedalneho listka. Date si polievku a male predjedlo a potom to pride. Sekanie , slovne hracky kucharskeho majstra (iba v anglictine, par slov vedia po slovensky), ohnova show, sopka a ine ... dieta z toho nespustilo oci a ked dostalo zo vsetkeho co sme si objednali aj ochutnat tak tiez mal problem prestat :-D
V kzadom priapade ci uz pre nevsedne stretnutie priatelov ale pre zaujimave oslavy, jednoznacne odporucam.

1  Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BenihanaBratislava, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Benihana Bratislava.Zodpovedané: 6. februára 2018

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu, bolo nám cťou. Budeme sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Benihana Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste Benihana Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!