“Chutne 😊”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo aj limonada ci kavicka Pre nas je to v meste oblubene bistro aj personal je vzdy mily

Poďakujte používateľovi luciabruchacova.

Zrecenzované: 10. júna 2019

Výborná reštaurácia, fakt to tu milujem, neskutočné jedlo, super milá obsluha, krásne priestory :) Odporúčam :)

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi martinka_som.
Zrecenzované: 27. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Toto bistro sme navštívili podvečer náhodou a boli sme milo prekvapení. Nápojový lístok ponúkal veľa zaujímavých drinkov a čo sme skúsili boli chutné. Čo sa týka jedla, môžme odporučiť. Veľký výber, vyberie si každý. Obsluha milá a vedia aj poradiť. Páči sa mi možnosť sedenia aj na terase, vzhľadom na to, že bola zima, stiahli sme sa dnu. Príjemné prostredie

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi _kristinahal.
Zrecenzované: 11. septembra 2018

St. Germain je výborné bistro, ktoré má jednoduchú, avšak skvelú kuchyňu. Mení menu každý pol rok aq udržuje si dobrý štandard.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Renata H.
Zrecenzované: 24. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Bistro má naozaj to správne čaro. Štýlové a priateľské posedenie.Jedlo skvelé, výborné zákusky. Obsluha milá. Nečakali sme dlho. Veľká spokojnosť. Radi prídeme opäť.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi GabikaAderia.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro St. Germain, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro St. Germain? Podeľte sa o svoje zážitky!