“We love this place :)”
Recenzia Pulitzer

Pulitzer
Kuchyňa: Európske, České
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Okrem toho ze tam chodime celkom casto tak sme zase mali asi tu najlepsie pastiku siroko daleko, a tak tu prosto lubime chodit. Aj licka, cezar salat a ostiepok s palacinkami, vsetko super, dik.

1  Poďakujte používateľovi munkam6262.

Zrecenzované: 22. februára 2018

V restauracii som jedla slepaciu polievku a potom hambuger s hranolkami. Prostredie posobilo na mna zmiesanym dojmom, nebolo by na skodu interier trochu zrenovovat. Jedalny listok bol maximalne neprehladny, najprv 1-2 strany jedal po slovensky potom dalsich xy stran v dalsich jazykoch a potom pomedzi to zrazu strana s ponukou napojov po slovensky... Pred podavanim jedla nam casnik doniesol pribor, ktory nam nezabaleny rukou po jednom vykladal na stol na obrus (btw pribor bol doskrabany ako v skolskej vyvarovni)- to som este nezazila. Tak isto na poharoch zaschnute kvapky- v inych restauraciach sa pohare lestia pokial viem, nemam s tym problem iba taky zakaleny pohar ocakavam v plazovom bufete na kupalisku a nie v resauracii v centre BA. Jedlo sme dostali rychlo ale bolo presolene. Podnik ma dobru lokalitu a tym aj dobry potencial ale chcelo by to urcite nejake zmeny.

Poďakujte používateľovi Michaela M.
Zrecenzované: 20. februára 2018

Návštevu tohto podniku sme zvolili na základe zľavového kupónu. Kúpon bol na konzumáciu hamburgera. Už pri vstupe nás milo usadil personál. Prostredie je príjemné s dobrou atmosférou. Na úvod nás sprevádzal smäd, tak sme si zvolili na pitie pivko Gambrinus. Pivo bolo dobre načapované a splnilo svoj účel. Personál bol naozaj ochotný a vyvolával v nás príjemný dojem. Burger bol naozaj veľmi chutný a už pri vizuálnej stránke, ho určite budete mať chuť hneď zjesť. Burger je trošku netradičný, aspoň pre mňa. Ako šalát tam je rukola, čo naozaj vyvoláva zaujímavú chuť. Zemiačky ako príloha sú výborne pripravené. Veľmi dobrá skúsenosť, s nápojom, jedlom a personálom. Návštevu si určite zopakujeme častejšie.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi mealujeme.
Zrecenzované: 17. novembra 2017

Príjemná reštaurácia a zdvorilá obsluha. Hovädzie steaky sú naozaj skvelé. Určite túto reštauráciu navštívime aj nabudúce.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi LindaAdrianH.
Zrecenzované: 23. mája 2017

Prijemne prostredie, fantasticka slepacia polievka, vynikajuci steak so zelenymi fazulkami, bbq omackou a zemiakmi, pozorná obsluha

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi gorekjan.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pulitzer, si pozreli aj

Navštívili ste Pulitzer? Podeľte sa o svoje zážitky!