“sklamanie”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

napriek viacerym pozitivnym zazitkom doteraz sme boli v nedelu sklamani - pred obedom sme si chceli dat iba kavu a zakusok, ale zakusky neboli, 2 torty boli uz 'zajednane' a personalu zjavne nevadilo, ci je zakaznik spokojny alebo nie...

Poďakujte používateľovi juraj1m.

Zrecenzované: 9. októbra 2017

Zobral som sem skupinu zahraničných kolegov na večeru (husacie hody). Veľmi príjemné prostredie aj krásny výhľad. Bohužiaľ sme miesto lokší dostali k husacine knedľu, ale manažérka prevázky nám vysvetlila problém a kompenzovala promptne nedostatok grátis múčnikom :-) . Jediným mínusom bolo pomalé dopĺňanie červeného vína, ktoré k husacine tieklo potokom...

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 2. októbra 2017

Reštaurácia Hrad, ktoré má významnú polohu, s prijemným a zaujímavým výhľadom na bratislavsky Hrad ale i mesto. Nedeľný brunch so živou hudbou. rodinný brunch v reštaurácii Hrad. vždy od 11:30 do 14:30

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 18. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Neobjednávali sme si jedlo, iba pivo, pomarančovú a levanduľovú limonádu. Osobne mi limonády vôbec nechutili ale mojej sestre a mame áno. Aj tak som však veľmi rada že sme tam šli, pretože za ten výhľad to stálo.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi n4tal14.
Zrecenzované: 3. júla 2017

Zaujatím miesta na sedenie pri stole na terase tejo reštaurácie vás okamžite upúta výhľad, ktorý za denného svetla nemá chybu, čo však oceníte aj po západe slnka a rozsvietení ulíc Bratislavy. Pre mňa to bol zážitok, ktorý si určite v krátkej dobe budem chieť zopakovať.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi DaliborTripper.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Hrad, si pozreli aj

Navštívili ste Restauracia Hrad? Podeľte sa o svoje zážitky!