“Trieste”

Caffe Trieste
Na pozícii č. 29 spomedzi 94 Káva a čaj v Bratislave
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 17. septembra 2018

Super miesto na rannú kávu s kamošmi, návšteva trieste je už pre nás taký malý rituál. Super obsluha...

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Nika33994.

Zrecenzované: 21. júla 2018

Výborná presso káva (70 % arabica, 30 % robusta) za 0,90 € aj s keksíkom a s vodou. Čerstvá pomarančová šťava (1 dcl za 1 €). Výborná obsluha. Lepšiu káva v Bratislave len ťažko nájdete. Odporúčam ako vyhľadávanú TOP kaviareň.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Marian888999.
Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

;) Príjemne posedenie a úžasný personál, skvelé zákusky, odporúčam všetkým. Káva bola chutná. Prajem veľa úspechov.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi 900branislav_.
Zrecenzované: 27. septembra 2017

Navštívil som túto kaviareň, nakoľko ma stále udivovalo, že je tam stále plno. Na moje prekvapenie mi káva až tak moc nechutila. Bola kyslá. Ale čo je plus príjemná atmosféra.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Traveler719648.
Zrecenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kavicka bola vynikajúca . Podávajú aj talianske dobroty ku káve niečo super. Ďakujem za prijemne posedenie. Personál vynikajuci.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi PeterZ1887.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Caffe Trieste, si pozreli aj

Navštívili ste Caffe Trieste? Podeľte sa o svoje zážitky!