“Najlepšia talianska káva v meste za 0,90 €”
Recenzia Caffe Trieste

Caffe Trieste
Na pozícii č. 29 spomedzi 93 Káva a čaj v Bratislave
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 21. júla 2018

Výborná presso káva (70 % arabica, 30 % robusta) za 0,90 € aj s keksíkom a s vodou. Čerstvá pomarančová šťava (1 dcl za 1 €). Výborná obsluha. Lepšiu káva v Bratislave len ťažko nájdete. Odporúčam ako vyhľadávanú TOP kaviareň.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Marian888999.

Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

;) Príjemne posedenie a úžasný personál, skvelé zákusky, odporúčam všetkým. Káva bola chutná. Prajem veľa úspechov.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi 900branislav_.
Zrecenzované: 27. septembra 2017

Navštívil som túto kaviareň, nakoľko ma stále udivovalo, že je tam stále plno. Na moje prekvapenie mi káva až tak moc nechutila. Bola kyslá. Ale čo je plus príjemná atmosféra.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Traveler719648.
Zrecenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kavicka bola vynikajúca . Podávajú aj talianske dobroty ku káve niečo super. Ďakujem za prijemne posedenie. Personál vynikajuci.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi PeterZ1887.
Zrecenzované: 15. februára 2017

Vynikajuca kava je v tejto kaviarni na prvom mieste, k tomu prijemna atmosfera a usmievajuce sa casnicky. Co viac si priat? Teda mozno este nieco sladke :) ktore tam tiez najdete. Vrelo odporucam

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi Mag N.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Caffe Trieste, si pozreli aj

Navštívili ste Caffe Trieste? Podeľte sa o svoje zážitky!