“very bad very slow service”
Recenzia Carnevalle

Carnevalle
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 17. januára 2018

Veľmi pomalý servis, čašníka sme museli niekoľkokrát volať, aby k nášmu stolu vôbec prišiel..... veľmi malé porcie steakov (200g steak vyzeral ako v iných reštauráciach 100g steak - i ked na to sme boli vopred upozornení.....). Túto reštauráciu VOBEC NEODPORÚČAM, zvlášť, ak máte zahraničných hostí, ako sme mali my.

1  Poďakujte používateľovi AndySo.

Zrecenzované: 3. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Vynimocna kuchyna, skvele vyzerajuce jedla. Nemam nic co by som vytkol. Privetivy personal,cistota a prijemne prostredie. Miesto , ktore vam po prvej navsteve urcite nevytvori poslednu

Poďakujte používateľovi cajcajcaj.
Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Prvý krát som navštívil túto reštauráciu a bol som celkom spokojný. Jediné čo by som mohol vytknúť bol výraz obsluhy, žiaden úsmev, žiadne poďakovanie za návštevu. Asi bolo sprepitné vo výške 4€ málo za pracovný obed dvoch osôb :-(

Poďakujte používateľovi tom_bR8950TU.
Zrecenzované: 22. decembra 2016

Keď prídete do tejto skvelej bratislavskej reštaurácie môžete si sadnúť do zimnej záhrady a mať pekný výhľad na život vonku na Hviezdoslavovom námestí. No odporúčam ísť si sadnúť do zadnej časti reštaurácie. Skvelý výnimočný dizajn, ktorý je jedinečnou kombináciou etna a industriálneho štýlu dopĺňa pohľad na obrovské presklené chladničky, kde môžete vidieť mäská a šunky a vštko, na čo by ste mali chuť. Open space kuchyňa už je akousi samozrejmosťou. Je skvelé, keď vidíte kuchára ako pripravuje vaše jedlo. A čo sa týka kvality jedla? Mala som
sivoňa alpského -skvelú rybku - do chrumkava upečenú filetu, variácie z cvikly s úžasným krémom z čerstvého chrenu a kôpru. Mňam.

Poďakujte používateľovi Severanka1.
Zrecenzované: 9. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Dá sa to stručne: Fantastické steaky, výborné predjedlá, dokonalá obsluha. Pri predjedlách a dezertoch si môžu nerozhodní dať set "z každého trochu".

Poďakujte používateľovi 792marianj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Carnevalle, si pozreli aj

Navštívili ste Carnevalle? Podeľte sa o svoje zážitky!