LOFT Hotel Bratislava
CrownePlaza.com
116 USD
102 USD
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
87 USD
Hotel Color(Bratislava)
49 USD
47 USD
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (52 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
90 USD
52 USD
Priceline
189 USD
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel Loft sme si s manželom vybrali na krátky víkendový reset v Bratislave. Vzhľadom k tomu, že hotel poznám ešte z čias, keď sa volal ako švédska hudobná skupina a už vtedy bol problém s posteľou na kolieskach, ktorá sa odsúvala od steny, popravde ma prekvapilo, že aj po zmene majiteľa a značnej investícii do priestorov hotela, tento problém nebol vyriešený. Je možné, že na niektorých izbách, kde k rekonštrukcii došlo a bol pomenený interiér, sa tento problém už odstránil a v tých ostatných to možno bude otázkou ďalšej fáze rekonštrukcie. V každom prípade, izba bola čistá, spalo sa dobre (hluk z chodieb cez tenké steny vyriešili špunty do uší), vyzdvihla by som výborné matrace, skvelú polohu hotela a raňajky, ktoré boli jednoducho famózne. Až na jednu svetlú výnimku bol personál odmeraný a chladný, stroho podal informácie bez akejkoľvek pridanej hodnoty. Myslím, že hotelov, ktoré majú vymenované plusy je v Bratislave viac a dokonca za prijateľnejšie peniaze, za mňa to až taký zážitok nebol. Každý nech si urobí názor sám :-)

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi katarinkaI.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 5. apríla 2018

Milá pani Katarína,

ďakujeme za Vaše hodnotenie na Tripadvisore. Tak, ako píšete, hotel postupne rekonštruujeme a k výmene postelí dochádza pri kompletnej rekonštrukcii izieb (už viac ako polovica izieb), nakoľko ich meníme za masívne drevené. Každopádne má hosť možnosť výberu.
Som rada, že Vás očarili raňajky a mrzí ma, že na Vás personál pôsobil stroho a odmerane. Neustále však pracujeme na zlepšení. Ak by ste sa rozhodli dať nám ešte šancu, určite odporúčam urobiť si rezerváciu v predstihu za nižšiu cenu a rezervovať izbu Premium.
S úctou,

Zrecenzované: 21. februára 2018

Je vhodne, ak hotelove sluzby naplnaju priania svojich zakaznikov. V style mestskeho hotela a v spojeni s nevtieravou eleganciou patri LOFT Hotel v Bratislave k priekopnikom ponuky novej urovne komplexnych hotelovych sluzieb. Prijemny a ucelovy interier vstupu do hotela je pozvankou, ktora sa naplna podla priani zakaznika, ci uz sirokym vyberom komfortneho, elegantneho az luxusneho ubytovania, alebo kvalitnou stravou postavenou na klasickych nutricnych hodnotach a chuti, ktora je zarukou spokojnosti. Aj tu je vyber naplnenim priani zakaznika, dominuje vsak Stake Frites, pre jeho neopakovatelnu chut, lahodou je klasika nazyvana Tatarsky biftek. Kazdy tu najde svoju chut a svoj zazitok z ponukanych jedal. Ku kvalitnemu jedlu vzdy patri kvalitna napojova zostava. Nie vsade ponukaju viac ako 200 druhov vin, neopakovatelnu atmosferu vytvara minipivovar Fabrika, najma Weizen W12 je nastaveny na nove zazitky, staci len ochutnat, zazitok lahodneho svetleho psenicneho piva sa vzdy dostavi. Je to viac ako cestovanie v case, je to cestovanie do pohody.

Termín ubytovania: január 2018
1  Poďakujte používateľovi mirec927.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 5. marca 2018

Milý Mirec,

wow, tak takto úchvatne napísanú recencziu sme asi ešte nemali. Veľmi pekne Vám ďakujeme. Som veľmi rada, že ste ocenili naše služby, a že sme naplnili Vaše priania - veď to aj náš cieľ :). Spokojnosť a pohoda našich hostí je pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S úctou,

Zrecenzované: 1. novembra 2017

Skvelá lokalita, mali sme výhlaď do parku. Izby sú relatívne nové, postele v dobrej kvalite, ale rozhodne by sa malo zlešiť ich upratovanie. Nemožeme povedať, že izba bola špinavá, ale ani nemožeme povedať, že by bola čistá.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Martin F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 1. januára 2018

Milý Martin,

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie. Sme radi, že ste ocenili lokalitu hotela a výhľad do záhrad, rovnako ako veľkosť a vybavenie izieb. Mrzí ma, že ste neboli spokojný s čistotou izby, nakoľko si na čistote zakladáme. O to viac ma mrzí, že celkový dojem z pobytu u nás hodnotíte ako priemer.
Každopádne budeme radi, ak nám dáte šancu Vás v budúcnosti presvedčiť o opaku.

Zrecenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne zariadene, velmi zla akustika, clovek vlastne slovo nepocuje. Carpaco vyborny, suseny losos vyborny, foigras vyborne. Tatarak sa nepodaril a totalne studeny opeceny chlebik.
Jedlo sa da, obsluha celkom Ok. No nie je to na opakovanie.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s priateľmi
3  Poďakujte používateľovi Gabriela B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 4. marca 2018

Milá Gabriela,
ďakujeme za Vašu návštevu a Vaše hodnotenie. Áno, reštaurácia je vo večerných hodinách rušná, tichší je priestor Baru. Ďakujeme za pozitívne aj negatívne postrehy, vážime si každý feedback.

Zrecenzované: 5. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný štýlový hotel s výbornou kuchyňou. Izby boli pekné a čisté, personál milý a ústretový. Nič viac mi nechýbalo k spokojnosti, ideálne pre slušný pobyt v Bratislave. Veľmi dobrá lokalita priamo v centre v blízkosti železničnej stanice i centra.

Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 7. augusta 2017

Milý Martin,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie na Tripadvisore. Sme veľmi radi, že sa Vám v hoteli LOFT páčilo a budeme veľmi radi, keď sa k nám opäť vrátite.

Zuzana Gánóczy, rezident manažér