Zrecenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne zariadene, velmi zla akustika, clovek vlastne slovo nepocuje. Carpaco vyborny, suseny losos vyborny, foigras vyborne. Tatarak sa nepodaril a totalne studeny opeceny chlebik.
Jedlo sa da, obsluha celkom Ok. No nie je to na opakovanie.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s priateľmi
3  Poďakujte používateľovi GabrielaB4047.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 4. marca 2018

Milá Gabriela,
ďakujeme za Vašu návštevu a Vaše hodnotenie. Áno, reštaurácia je vo večerných hodinách rušná, tichší je priestor Baru. Ďakujeme za pozitívne aj negatívne postrehy, vážime si každý feedback.
Zuzana Gánóczy, resident manager

Zrecenzované: 5. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný štýlový hotel s výbornou kuchyňou. Izby boli pekné a čisté, personál milý a ústretový. Nič viac mi nechýbalo k spokojnosti, ideálne pre slušný pobyt v Bratislave. Veľmi dobrá lokalita priamo v centre v blízkosti železničnej stanice i centra.

Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 7. augusta 2017

Milý Martin,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie na Tripadvisore. Sme veľmi radi, že sa Vám v hoteli LOFT páčilo a budeme veľmi radi, keď sa k nám opäť vrátite.

Zuzana Gánóczy, rezident manažér

Zrecenzované: 12. marca 2017

Super hotel, izby nadherne zariadene, čiste, na izbe kavovar a velmi dobre vybaveny bar , personal velmi mily a ochotny, v podzemi garazove statie, ktore ale uctuju 18€ . Ranajky v restauracii na velmi vysokej urovni, moznost vyberu z velkeho mnozstva . Chlieb, pecivo a kolace su ale mrazene a dopekane....

Termín ubytovania: február 2017
2  Poďakujte používateľovi 809miriamm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 24. marca 2017

Milý hosť,

ďakujeme, že ste si pre Váš pobyt vybrali hotel Loft, a rovnako za Váš čas, ktorý ste venovali jeho hodnoteniu. Sme radi, že ste ocenili izby, čistotu, minibar, personál a raňajky.
Budeme veľmi radi, keď Vás budeme môcť opätovne privítať.
S pozdravo,m,
Zuzana Gánóczy, zástupca gen. riaditeľa

Zrecenzované: 11. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: február 2017
Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.

Milý hosť,

ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Sme radi, že ste si pre Váš pobyt v Bratislave vybrali práve hotel LOFT, a že ste ocenili jeho umiestnenie, izby, čistotu a personál.
Veľmi radi Vás u nás opäť niekedy privítame.
Zuzana Gánóczy, zástupca gen. riaditeľa

Zrecenzované: 8. marca 2017

Nadherny designovy hotel. V recepci je knihovna. Pokoje moderne a dobre zarizeny. V hotelu je vynikajici bar s sirokym vyberem vin, piv primo z hoteloveho pivovaru a dalsich napoju. Krasny nabytek. Navic skvela restaurace primo v hotelu.

• Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
2  Poďakujte používateľovi ViktorieTenzerova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 11. marca 2017

Milá pani Tenzerová,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste boli s pobytom v hoteli Loft spokojná, že sa Vám páčil dizajn hotela, ako aj ponuka vín a pív z nášho pivovaru.
Budeme veľmi radi, keď nás poctíte návštevou aj v budúcnosti. Odporúčam vyskúšať zrenovované izby Premium v retro-industriálnom štýe:)
Zuzana Gánóczy, rezident manažér