“Dobrý priemer”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
LOFT Hotel Bratislava
Na pozícii č. 5 spomedzi 94 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 1. novembra 2017

Skvelá lokalita, mali sme výhlaď do parku. Izby sú relatívne nové, postele v dobrej kvalite, ale rozhodne by sa malo zlešiť ich upratovanie. Nemožeme povedať, že izba bola špinavá, ale ani nemožeme povedať, že by bola čistá.

• Termín ubytovania: februári 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Martin F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manažér v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 1. januára 2018

Milý Martin,

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie. Sme radi, že ste ocenili lokalitu hotela a výhľad do záhrad, rovnako ako veľkosť a vybavenie izieb. Mrzí ma, že ste neboli spokojný s čistotou izby, nakoľko si na čistote zakladáme. O to viac ma mrzí, že celkový dojem z pobytu u nás hodnotíte ako priemer.
Každopádne budeme radi, ak nám dáte šancu Vás v budúcnosti presvedčiť o opaku.
Zuzana Gánóczy, resident manager

Napísať recenziuRecenzie (1 876)

Zrecenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne zariadene, velmi zla akustika, clovek vlastne slovo nepocuje. Carpaco vyborny, suseny losos vyborny, foigras vyborne. Tatarak sa nepodaril a totalne studeny opeceny chlebik.
Jedlo sa da, obsluha celkom Ok. No nie je to na opakovanie.

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
3  Poďakujte používateľovi Gabriela B.
Zrecenzované: 5. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný štýlový hotel s výbornou kuchyňou. Izby boli pekné a čisté, personál milý a ústretový. Nič viac mi nechýbalo k spokojnosti, ideálne pre slušný pobyt v Bratislave. Veľmi dobrá lokalita priamo v centre v blízkosti železničnej stanice i centra.

Termín ubytovania: januári 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 7. augusta 2017

Milý Martin,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie na Tripadvisore. Sme veľmi radi, že sa Vám v hoteli LOFT páčilo a budeme veľmi radi, keď sa k nám opäť vrátite.

Zuzana Gánóczy, rezident manažér

Zrecenzované: 12. marca 2017

Super hotel, izby nadherne zariadene, čiste, na izbe kavovar a velmi dobre vybaveny bar , personal velmi mily a ochotny, v podzemi garazove statie, ktore ale uctuju 18€ . Ranajky v restauracii na velmi vysokej urovni, moznost vyberu z velkeho mnozstva . Chlieb, pecivo a kolace su ale mrazene a dopekane....

Termín ubytovania: februári 2017
1  Poďakujte používateľovi 809miriamm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana G, Manager v zariadení LOFT Hotel Bratislava.Zodpovedané: 24. marca 2017

Milý hosť,

ďakujeme, že ste si pre Váš pobyt vybrali hotel Loft, a rovnako za Váš čas, ktorý ste venovali jeho hodnoteniu. Sme radi, že ste ocenili izby, čistotu, minibar, personál a raňajky.
Budeme veľmi radi, keď Vás budeme môcť opätovne privítať.
S pozdravo,m,
Zuzana Gánóczy, zástupca gen. riaditeľa

Zrecenzované: 11. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: februári 2017
Poďakujte používateľovi L4445BLmartinb.

Milý hosť,

ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Sme radi, že ste si pre Váš pobyt v Bratislave vybrali práve hotel LOFT, a že ste ocenili jeho umiestnenie, izby, čistotu a personál.
Veľmi radi Vás u nás opäť niekedy privítame.
Zuzana Gánóczy, zástupca gen. riaditeľa

Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Staré Mesto
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 94 v lokalite Bratislava
1 662 recenzií
Staré Mesto
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Č. 13 z 94 v lokalite Bratislava
Skaritz Hotel & Residence
Č. 8 z 94 v lokalite Bratislava
633 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste LOFT Hotel Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli LOFT Hotel Bratislava

Adresa: Štefániková 4 | vchod z ulice Spojná, Bratislava 811 05, Slovensko (bývalý názov Abba Bratislava Hotel)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava > Staré Mesto
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Apartmány Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 5 spomedzi 94 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 66 € – 119 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4,5 — LOFT Hotel Bratislava 4.5*
Počet izieb: 121
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela LOFT Hotel Bratislava. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?