“Latinské miesto”

Casa del Havana
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 11. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Ak sa chcete v Bratislava presunúť do exotiky je toro miesto to prave aj vo štvrtok sme tu nasli Kubánskeho dja s Kubánskou hudbou a energiou, čašníci su usmievaví a príjemní atmosfére prináša exotickú Kubu a maju tu dost druhov rumu na vyber...na Kube som bola pred par mesiacmi a toto miesto mi ju pripomenulo odporúčam a vzdy sa tam najde nejaky fešák na tanec..;)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaR836.

Zrecenzované: 23. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné miesto na víkendový večer. V lete je k dispozícii aj terasa na ulici. Veľký výber aj miešaných alkoholických nápojov, dobré pivo, možnosť kúpiť si kubanské cigary. Priestor pri bare je aj pre fajčiarov. Latino disko.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi mirog242.
Zrecenzované: 7. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepší podnik kde sa dá večer zabaviť, skvelá živá hudba, perfektná salsa, chutné drinky, jediná nevýhoda je ze majú veľmi malý parket

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi diush333.
Zrecenzované: 7. septembra 2016

Havana je super miesto, kam sa ísť zabaviť. hrajú tam moju obľúbenú latino hudbu, majú miešané drinky a atmosféra je skvelá. Mínusom je miniatúrny tanečný parket a starí uchyláci.

Dátum návštevy: august 2016
1  Poďakujte používateľovi KatyStasi.
Zrecenzované: 8. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Bolo nam super ! Peter sa o nas postaral ako o princezne ;) dakujeme za top obsluhu a uzasne drinky;)

Dátum návštevy: júl 2015
3  Poďakujte používateľovi Kristina K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Casa del Havana, si pozreli aj

Navštívili ste Casa del Havana? Podeľte sa o svoje zážitky!