Velmi pekny zazitok

Dakujeme za prijemnu jazdu mali sme maly okruh. Vyborny personal. Aj pre deti nahovorene texty... viac informácií

Zrecenzované: pred 2 dňami
Martin S
Krasny zazitok pre deti

Absolvovali sme s takmer 4rocnym syncekom velky Panoramaticky okruh s dvomi prestavkami, na Slavine... viac informácií

Recenzované: 12. augusta 2020
ZuzanaMikusova

Recenzované: 6. decembra 2017

S Presporacikom sme boli na "mikulasskej jazde na hrad" s nasimi 2 deckami a velmi sa nam pacilo :) Na mieste nastupu nas cakala mila a usmievava pani spolu s Mikulasom, Presporacik prisiel na cas, pri nastupe kazdy dostal sluchatka, aby sme si mohli vypocut vyklad o historii Bratislavy. Vyklad bol super, oprasila som si trosku vedomosti zo skoly :) Spolu mali mnozstvo jazykovych verzii a jednu detsku verziu, cize turisti si urcite pridu na svoje. Na hrade sme mali 15-minutovu prestavku, a potom sa vratili spat ku divadlu SND. Urcite to odporucam nielen turistom zo zahranicia, ale aj domacim :) My sa v lete urcite pojdeme previezt este dalsimi dvoma okruhmi.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi lucya_s.
Recenzované: 9. novembra 2017

Ak sa nechcete veľa nachodiť a pozrieť si historické a širšie centrum mesta, odporúčam Vám cestu Prešporáčikom. Už pri objednávaní sa stretnete s ochotou poradiť a výbornými službami. Za hodinu o pol uvidíte všetko podstatné z histórie a súčasnosti mesta. Výklad myslím až v ôsmich jazykoch je spracovaný na vysokej úrovni. Môžete si vybrať pri plánovaní prehliadky z viacerých možností čo sa týka trvania prehliadky. odporúčam tú najdlhšiu, ktorá zahrňuje aj hrad, alebo Slavín, v prípade, že je na hrade nejaká akcia.. Prehliadka mesta Prešporáčikom stojí za to.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi peter K.
Recenzované: 18. októbra 2017

My dôchodcovia sme sa rozhodli pre jazdu Prešporáčikom, širšie centrum až na hrad.Všetci účastníci zájazdu sme boli jazdou nadšení. Šofér sa pri jazde prispôsobil výkladu a aj prehliadku hradu sme absolvovali v pohode. Ušetrili sme si sily na prechádzku mestom, prehliadky kostolov a pod.Ďakujeme Vám za to, že umožňujete nám starším, menej pohyblivým vychutnať si pamiatky a atmosféru Bratislavy.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi marydochodca.
Recenzované: 9. októbra 2017

S agentúrou Tour4U sme absolvovali najprv prehliadku centra so sprievodkyňou p. Čechovou. Prehliadka bola veľmi zaujímavá a komentovaná v angličtine. Potom sme využili prehliadku Prešporáčikom - širšie centrum až na hrad. Celkovo hodnotím služby aj komunikáciu s agentúrou veľmi pozitívne.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 21. júla 2017

Žiaci i pedagógovia boli jazdou nadšení, otvorený vláčik vytváral príjemné atmosféru. Komentár o histórii Bratislavy deti zaujal a bol pre ne prínosom. Prehliadka nádvoria hradu a hradnej záhrady bola pre všetkých zúčastnených pekným zážitkom. Jazdu Prešporáčikom si deti užili a tento koncoročný výlet hodnotili veľmi pozitívne :-). Ďakujeme za milý prístup a bezproblémový priebeh akcie!

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi nobelko.