“Super jedlo”

Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 6. júla 2017 cez mobilné zariadenie

K tejto reštaurácii som sa dostala na základe recenzií, a neklamali, skvelé jedlo prostredie je síce jednoduchšie ale určite sa sem ešte vrátim. Milá a ochotná obsluha.

Poďakujte používateľovi Veronika G.

Zrecenzované: 3. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelé jedlo! Na nič sa to tam nehrá. Zamerané naozaj na taliansku kuchyňu. príjemná priateľská atmosféra.

Poďakujte používateľovi Daniel K.
Zrecenzované: 15. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Výborná talianska reštaurácia, ktorá možno vzhladom od ulice mierne odradí, zvnútra však poteší príjemným prostredím, milým personálom a výborným jedlom (za seba odporúčam lasagne)

Poďakujte používateľovi 499gal_t.
Zrecenzované: 10. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Tu majitel spravil restiku smerom dnu srdcom. Chodim do nej od zaciatku, pricom sa len tvrdou makackou vypracoval z jednej miestnosti na tri. Keby tam ludia mali chodit podla vyzoru, neotvoril by uz tu druhu. Pouziva kvalitne suroviny, ktore si osobne dovaza z Talianska a nesetri na nich ako ine restauracie.

A chapem preco tolko s jedlom spokojnych zakaznikov riesi prostredie. My Slovaci sme zial zvyknuti robit veci smerom navonok a hodnotit podla toho, ako co navonok vyzera. To sme my.

Takze ano, kto hlada nieco okazale a snobske tak sa tomuto priestoru asi je lepsie vyhnut a mozete skocit niekam, kde Vam pizzu spravia z 10 centovej muky a miesto mozarelly na nu daju nejaky syr z Rajo as alebo z Polska.

A Kto ma rad jedlo pripravovane srdcom, z top ingrediencii, v priestore, kde ho nevyzlecu z penazi, jednoznacne odporucam :))) ved ide o to, co dame do svojho tela :)

presiel som 52 krajin sveta. naj sushi v zivote som jedol v Madride, restiku som nasiel podla Trip Advisoru. Vtedy by som sa urcite otocil, neprist tam na zaklade referencii, lebo som bol skor zvyknuty na restiky typu NOBU a ked som tam vosiel, vyzerala ako 30 rokov dozadu za socializmu u nas. Primo Amore je oproti nej luxus. Spravit to a odist bez vyskusania, najlepsie sushi v zivote by bolo druhe najlepsie, ani by som nevedel. Nastastie som sa spolahol na Tripadvisor :)))
A Vam odporucam to iste co sa jedla tyka ... :)

6  Poďakujte používateľovi Dag P.
Zrecenzované: 7. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo, či už pasta alebo pizza . No prostredie nás neočarilo . No kvôli jedlu sa tu oplatí ísť !!!

1  Poďakujte používateľovi Lukas S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Primo Amore, si pozreli aj

Navštívili ste Primo Amore? Podeľte sa o svoje zážitky!