Recenzované: 29. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Po rezervacii sme boli celkom zvedavi co nas caka. No toto sme necakali ani my a to niesme vobec fajnovkári ludia !!! Okolie hotela...ok nekomentujem. Nemali sme velmi bezpecny pocit. Parkovisko pre auto kedzi smetiakmi?mal som dosť. Hotel zdiela budovu s rovnako nazvanou restauraciou a nejakym pochybnym disco barom. Mali sme booknute 2 noci s ranajkami. Musim povedat ze uz po prichode na recepciu som mal nie celkom prijemny pocit. Po vybaveni na recepcii sme sa vybrali na izbu. Vytah totalne rozbity, smradlavy..proste katastrofa. Chodba s izbami sa celkom dala zvladnut ale po otvoreni dveri na izbe som si povedal ze kam sme sa to dostali. Prvy pocit bol taky, ze sme chceli opustit hotel a odist. Smrad, naozaj totalny nevyvetrany smrad, toaleta smrad na druhu, koberec spinavy, nepovysavany plno bordelu na zemi, na koberci fleky a zápach. Dvere na toalete boli poskodene, odlupavala sa z nich folia ktora imituje drevo. Mal som pocit ze je to hotel na jednu noc. Vyslovene bordel..čo Vám poviem, jeden dezert....K ranajkam len jedno. Obycajne zvysky z predchdzajuceho dna v podzemnych provizornych priestoroch ktore sa vyuzivaju pravdepodobne na diskoteky. Úplna stoka a neodporucam nikomu. Uz nikdy viac !!! Zdaleka to nema taku hodnotu za noc ako sa to tvari. Zderstvo a vyuzivanie neznalosti ludi. Fuj !

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi MichalH798.
Recenzované: 21. apríla 2016

Dostali sme tento poukaz ako svadobný dar na noc s wellness a ubytovaním. Hneď po príchode nám povedali, že vírivka nefunguje ( na to sme sa tešili najviac). Boli sme pozrieť ako vyzerá ten privátny wellness, bol to otrasné, posteľ rozhádzaná, z jacuzzi boli vybrané káble, svetlo nesvietilo. Tak sme šli do reštaurácie sa najesť, vyzeralo to tam ako v druhotriednom bare, kde mal čašník na sebe košeľu a obuté papuče. Zlý prístup, na čo sme sa opýtali bolo odpovedané nieeee. Pripadali sme si tam ako nechcení hostia, alebo ako poslední chudáci. Úsmev by ste od personálu ťažko čakali. Odišli sme na izbu zobrali veci a šli domov. Ani večeru z poukazu sme si nevybrali, nakoľko nás po tomto prístupe prešla chuť. Ponuka bola vyprážaný hermelín a vyprážaný rezeň, keďže syr nejem a bravčové mäso tiež nie pre mňa ponuka nebola. Nikdy by som sem už nešli, bol to hrozný zážitok a vôbec sa to nepodobá ako bolo uvedené na fotkách z netu. Keď sme odchádzali recepčná sa ani nespýtala prečo odchádzame ani ju nezaujímalo čo sa stalo. Hrozný hotel, neochotný personál, neprofesionálny prístup. neodporúčam nikomu.

Dátum pobytu: apríl 2016
3  Poďakujte používateľovi vikki1212016.
Recenzované: 5. marca 2016

Hotel ponúka ubytovanie aj s ranajkami v cene na určitých rezervačných inter.stránkach, pri vstupe do hotela nám bolo oznámené, že tie niesu v cene ubytovania a plati sa extra. Izba, ktorá nám bola pridelená bola neuprataná, koberec bol plný vlasov, nečistoty, kopec prachu, pod umyvadlom, ktoré je situované mimo sprchového kúta, boli velké biele vyžraté flaky, ktoré zrejme boli sposobene čístiac. prostriedkami.
Sprchový kút zanedbaný a neumitý, osušky kompletne roztrhané, flaky na postelnom pradle.
Po nepríjemnej konfrontacii na recepcií som žiadal o výmenu izby, no nakolko hotel mal plnú obsadenost, na recepcii som dostal odpoveď, že mi možu vrátit len finančnú čiastku a nájst si ine ubytovanie, čo bolo nereálne, kedže príchod do hotela bol okolo 22 hodiny.
Po stažností, ktoré som podal, som žiadal o zlavu, ktorá mi bola poskytnuta v sume 20Euro.
Ranajky som dalej neriešil, kedže samovolne som sa ich zúčastnil. Jedlo nepridávane v správnych časových intervaloch, neupratané stoly, čašníčka vo vysokych čižmách s opatkami, ktoré by prebudili aj slona.
Názor: Hotel každopadne nesplna standardy stanovene v cestovnom ruchu o ubytovaní s pridelením oficialnym hodnotením stanovenej triedy. Chyba na strane managementu, nedostatok financíí a komunikacie. Odmente svojich pracovníkov tak, aby spokojnost bola na oboch stranách a mohli vykonávat svoju prácu tak ako by mali mat zaplatené.

Dátum pobytu: február 2016
3  Poďakujte používateľovi Ladis1245.
Recenzované: 3. januára 2016

Najhorší pobyt na akom sme boli. Nakoniec sme tam odmietli prespať. Wellness neodporúčam pokiaľ si nechcete prihnať nejaký kožný problém. Reštaurácia špinavá, večera v cene syr a hranolky....Čistota chýbala na každom mieste v hoteli. Na izbe, v reštaurácii, vo wellness, v spoločných priestoroch. Inak bol hotel pekný, ale mal by dbať viac na zamestnancoch , ktorí tam pracujú. Recepčná bola milá. Ale neodporúčam. Radšej prespím v starej ale čistej posteli ako v modernej izbe ale špinavej.

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi g_tiamon.
Recenzované: 8. septembra 2015

denne menu ako aj jedla chutia senzacne.
hotel ma aj super welnes ktory jednoznacne treba vyuzit.
odporucam aj ubytovannie.
Vecera s prijemnym personalom zakoncena welnesom dokonaly vecer.
Oplati sa tu stravit noc

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi waldosinka.