Radi sa tu zastavíme

Eurovea Galleria je veľké moderné nákupné centrum s bezplatným parkovaním a aj kinom. Plno... viac informácií

Recenzované: 18. augusta 2020
pavolc434
Zwickau, Nemecko
Eurovea

Nájdete tu všelijaké obchody, obchdy, kino atd. ,Eurovea je rozdelena na 2 časti ktoré sa dajú... viac informácií

Recenzované: 25. januára 2020
Fifo_Fifo_Fifo
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vela obchodov, pekná výzdoba, prijemne prostredie... pekná fontána vonku... na chodbe ponúkajú aj na mieste robené smoothie

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi veronikamelich.
Recenzované: 27. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu nejaký čas, keď sme potrebovali vyplniť časovú bublinu. Pekný a príjemný nákupák s celkom slušnou ponukou obchodov a občerstvenia. Prečo nie :-).

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi sarritaa_.
Recenzované: 19. októbra 2016

Nákupné centrum Eurovea je v dobrej lokalite v centre meste neďaleko Starého mosta. Táto atraktívna poloha umožnila vytvoriť za Euroveou pri Dunaji príťažlivú oddychovú zónu s promenádou. Móla v tejto zóne siahajú až nad Dunaj a sú z nich pekné výhľady.
Eurovea má z môjho pohľadu negatíva, pre ktoré ju hodnotím ako priemerné NC. Pri hlavnom vchode je informačná tabuľa postavená opačne. Čo je na tabuli nakreslené vľavo, to je v skutočnosti vpravo. Treba dúfať, že budú mať pri informačnom pulte orientačné mapky, lebo už sa mi stalo, že nemali. Vtedy ma síce informovali, kde sa čo nachádza, ale nemala som šancu všetko si zapamätať. Aj som pri Informáciách upozornila, že tabuľa je zle postavená, treba ju dať opačne, ale nič sa nezmenilo a tabuľa stále skúša návštevníkov NC z ich orientačných schopností. Ďalej sa mi nepáči, že eskalátory v strede NC spájajú len dve horné nákupné podlažia. Zbytočne som sa nachodila po strednom podlaží, keď som chcela ísť do obchodu na najnižšie podlažie, ku ktorému v tejto časti NC už eskalátor nie je. V tomto NC sa stáva, že v prevádzkovom čase otvorených obchodov niektorý z eskalátorov nefunguje, aj teraz tam jeden z dvoch v strede NC nefungoval. Pri hlavnom vchode(východe) alebo kúsok odtiaľ pri bočnom vchode, kde je na to dostatočne veľký prázdny priestor, chýbajú lavičky. Teraz keď sa už chodí v bundách a kabátoch, všetko som si musela dať na zem, aby som sa mohla obliecť pred odchodom z NC, lebo okrem zeme som si zatiaľ nemala kam položiť nákupy a kabelku. Lavičiek je tam všeobecne málo a ich pridanie by urobilo dobrú službu nakupujúcim zákazníkom. V tomto NC si myslím, že prevažujú obchody s odevmi. Napriek tomu mi tam chýbajú samostatné obchodné prevádzky dvoch mojich obľúbených odevných značiek, preto chodím za nimi na nákupy radšej do iných bratislavských NC. Tiež mi tu chýba široko sortimentný obchod elektro a domáce potreby, čo je ďalší dôvod, pre ktorý toto NC nepatrí medzi moje obľúbené. Gastronomické služby sú tu ako inde. Aj tu sa dá najesť a vypiť si rôzne nápoje za rôzne ceny v rôznych prevádzkach, ale keďže sa nechodím do Eurovey stravovať, ani stretávať sa s priateľmi a spomenuté služby beriem v NC ako doplnkové služby k nakupovaniu, nehodnotím ich.

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi luba414.
Recenzované: 21. septembra 2016

Eurovea je klasicky nakupak, jeden kus. Vela svetla, ludi, pozlatka, predrazenych obchodov, podpriemernych kaviarni s nadpriemernymi cenami (o restauraciach plati zial to same). Preco teda to 4* hodnotenie? Nabrezie - poloha na nabrezi s prijemne upravenou promenadou si zasluzi uznanie. Je naozaj az taka prijemna, ze clovek dokaze prizmurit oci aj nad mnozstvom ludi, krivkajucimi sluzbami a nezodpovedajucimi cenami.

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Ľuboš M.
Recenzované: 6. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Super nakupovanie vo výbornej lokalite a naviac tu nájdete úplne všetko od oblečenia cez potraviny až po reštaurácie.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Igi_SK.