“Kvalitne jedlo a vlastny somelier!”

Fou Zoo Pan Asian Restaurant
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 23. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia zije vlastnym zivotom - varenie priamo v strede restauracie, somelier ktory Vam odporuci kvalitne vino. Neskutocne a originalne jedla vybornej kvality a ta chut!
Samozrejme treba ratat s vyrazne vyssou cenou, ale preda nebudeme na sebe setrit :)))

1  Poďakujte používateľovi viliamo2015.

Zrecenzované: 19. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu v rámci narodeninovej Skorej večere , mali sme 10 chodove degustačné menu plus vyber vín k tomu , jedlo vynikajúce veľmi chutne naozaj zazitok co ocenia najmä gurmáni aj napriek menším porciam sme odchádzali najdeny nielen bruškom ale najmä vizualom s vinami to az taká sláva nebola, síce boli zaujímavé no najmä cervene talianske k hlavnému chodu pôsobilo akoby bolo otvorené uz týždne ... trosku mi vadilo ze pri takomto type reštaurácie chýbala osoba ktorá by Vám bola vzala kabáty , hoci sme boli dvaja a sedeli pri stole pre štyroch položili sme si ich vedľa seba no nemyslím si ze je to vhodne ... casnici mili nabrifovani Vám presne povedat co Vám podávajú no ak ich zastavíte v prostred monológu lebo az príliš rychlo a automaticky rozprávajú stratia sa a začnú odznova takze viem ze to hovoria denne no pochybujem ze sem chodia aj ti istí zákazníci denno-denne , taktiež by som upozornila ze otvorená kuchyňa fajn no keď uz kuchári a casnici nemajú co robit( 2 pary v celej restike) nemôžu si dovoliť jesť a hrať sa na telefóne tak aby ich klienti videli ( nie je to kritika skor postrach - tiež sú ľudia treba im len vyčleniť priestor mimo ) celkovo odporúčam cenný sú síce vysoké no naozaj to nie je rezeň s kašou takze pokial očakávate nieco viac ako len sa natlačiť rychlo lacno vsedne tak odporúčam

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi SilviaN1894.
Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v restauracii Fou Zoo na veceri, bolo super ako vzdy, vynikajuce jedlo, super kombinacia chuti, vynikajuca restauracia...

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi DavidH16610.
Zrecenzované: 20. augusta 2018

Fou Zoo je jedna z TOP reštauracií na Slovensku.
Na večeru sme so ženou skúsili ich 7-chodové degustačné menu a bol to naozaj špičkový gurmánsky zážitok.
Všetko bolo jednoducho neopísatelne dobré :-)
Keď k tomu pridáte milú obsluhu, ktorá Vám každý chod predstaví + neakú tú flašku vínka, tak máte užasnú večeru v nádhernom prostredí a ako celok je to proste TOP zážitok.
Zatial najlepšia večera, ktorú som mal v reštaurácií.
Jednoznačne odporúčam !!!

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Verdi11.
Zrecenzované: 27. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme uz 3x. Lebo prvy krat som to nepochopil ... druhy krat som skoro uveril a odvtedy chodime na istotu. Vyssia cena zazitku je vykupena maximalnou kvalitou, exploziou chuti a skutocne ide o koncert, nie beznu kuchynu. Ano asi poloha je zvlastna, zasluzi si to piedestal mimo realitu. Toto treba zazit opisat sa to neda ...

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi W298LEpetert.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fou Zoo Pan Asian Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Fou Zoo Pan Asian Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!