107 USD
  • Reštaurácia
NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
  • Bezplatné parkovanie
  • Bazén
Upozornenie na zľavy! 15 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 15 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (85 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
85 USD
Orbitz.com
125 USD
105 USD
  • Reštaurácia
Hostel Blues(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
49 USD
  • Bar/hotelový bar
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi príjemný hotel v štandarde siete Hilton. Milí personál na recepcii, reštaurácii, čisté krásne velke izby akurát trochu to hučanie kúrenia môže byť tichšie. Veľmi chutna strava či v reštaurácii alebo na raňajkách. Široký výber ovocia musli teplé studené...fakt bohaté bufety. Čo si myslím že je prehnané sú ceny v bare malé pivo 3€, diplomatico rum 12€...no majú svoj štandard a nechajú si zaplatiť. Celková spokojnosť v hodnotení izba, čistota, služby, personal, strava veľmi dobrá.

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Dusan M.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Už vstupná hala napovedá elegancii hotela, kde nás privítali milé a ochotné pracovníčky hotela. Izbu sme mali veľkú, čistú a peknú. Na raňajky bola široká ponuka rôznych jedál, ovocia a zeleniny, čo je v málo hoteloch. Stala sa nám malá nepríjemnosť, že sme si v trezore zabudli niečo a jeden veľmi ochotný pracovník nám to zaslal poštou, za čo by sme sa mu chceli poďakovať. Celkovo hodnotíme hotel za príjemný, pekný a elegantný.

Tip na izbu: Mali sme izbu do dvora, je pravdepodobne tichšia ako do ulice
  • Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi iveta2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BTSDI, Front Office Manager v zariadení DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava.Zodpovedané: 31. januára 2018

Vážená pani Iveta,

Dovoľte mi prosím, aby som sa Vám v mene hotela DoubleTree by Hilton Bratislava poďakovala za Váš pobyt u nás. Teší nás, že ste sa u nás cítili príjemne a boli ste spokojný s poskytnutými službami. Veľmi si vážime Vašu odozvu a hodnotenie, vďaka ktorému môžme neustále zlepšovať úroveň našich služieb.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Nora a Doubletree by Hilton Bratislava team

Zrecenzované: 3. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Izby priestranné, ciste, vybavenie izieb . Ranajky uzasne, od čerstvého ovocia, zeleniny az po vyber z roznych druhov jogurtov, peciva atd.. kuchar vam priamo pripravi teple ranajky podla vasho priania. Vybavenie hotela hodnotím na 1* - wellness aj velmi dobre vybavene fitko Jeden nedostatok je parkovanie - nie je v cene ale plati saza hod parkovania ako v obchodaku. Inak vrelo odporucam

Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi keppa7.
Zrecenzované: 11. marca 2017

Zaujímavý hotel vysokého štandardu so kvalitnými službami, reštauráciou a personálom.
Izby potrebujú väčšiu starostlivosť o podlahové krytiny, prečistenie klimatizovanej techniky.
Príjemným prekvapením hotela bola fľaša kvalitného vína na ŠTEDRÝ DEŇ.

• Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi modranskam.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 14. marca 2017

Vážená pani Modranská,

ďakujeme, že ste si našli čas na poskytnutie recenzie na náš hotel. Sme radi, že sa Vám pobyt u nás páčil a fľaša vína Vám spríjemnila Štedrý deň.
Ak by sme Vám mohli akokoľvek spríjemniť Vaše ďalšie návštevy u nás, neváhajte nás prosím kedykoľvek kontaktovať.

S pozdravom

Tím DoubleTree by Hilton Bratislava

Zrecenzované: 26. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel pekny, izby fajn, len trosku mensie, cistota izieb ok. Ranajky s velmi pestrym vyberom, kazdy si najde nieco. V prednaskovych miestnostiach dost velka zima, klima zapnuta na najvyssich otackach, taktiez kvalita premietania nizsia- ale to neviem ci je chyba hotela. Personal mily, len slecna na recepcii trosku odmerana a nevedela podat vsetky info ktore sme chceli ohladne izieb- ale inak spokojnost.

Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Merinka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Monika J, Front Office Manager v zariadení DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava.Zodpovedané: 18. januára 2017

Vážená/ý Merinka,

Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie o hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Vážime si Vašu odozvu a veľmi pozitívne hodnotenie, ktoré nás motivuje poskytovať nastavenú úroveň služieb aj naďalej. V mene nášho hotela Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšie návštevy.