“Ziadna sláva”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 9 lokalít!
Hotel Junior Bratislava
Na pozícii č. 90 spomedzi 93 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 22. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel ma dobru polohu. Je blizko pri mhd zastavke. Personal je mily.Ranajky boli fajn dalo sa z coho vybrat. Čo sa tyka izieb tak na izbe sme mali strasnu zimu!! Radiator nebol ani teply.2x sme to oznamili personalu no povedali ze sa to rozbehne za 3dni sa to nerozbehlo! Na chodbe bolo teplejsie ako v izbe. Izby su starsie taky standart no, netreba ocakavat vela. V sprchovacom kute pri sprchovani velmi pomaly odtekala voda. Fén sa na izbe nenachadza. V celom hotely je 1 fén,ktory si musite pytat na recepcii.Zaluzie na oknach sa nedali vytiahnut ani nic. Svetla na izbe tiez nic moc. Nemali sme klasicke svetlo v strede stropu ale na bocnej stene nad postelou a pri zrkadle v izbe. Museli sme vsetky 3 zasvietit aby vecer bolo dobre vidiet.

Termín ubytovania: januári 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Nika P.

Zrecenzované: 16. júna 2015

Príšerné, nefungujuce dvere, pavuciny, sprchovy kut bez zavesu, prefajcena zatuchnuta izba. 23:00 uz ziadny bar, teresa, nic........V tej cene sa neocakava ziadny luxus no čistota a funkčnosť musi byt v kazdom pripade. 3 hviezdy ani zdaleka. Odporucam malicko priplatit za Hotel Color a odidete nadseny, to je skutočný 3 hviezdičkový hotel.

Termín ubytovania: júni 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi doxy2015.
Zrecenzované: 16. októbra 2014

Velmi prijemna poloha, prijemny personal a skvela kuchyna. Navstivil som tento hotel iba raz, ale som presvedceny, ze sa sem este raz vratim. Vyhlad na jazero je vskutku posobivy. Preto uprimne odporucam.

• Termín ubytovania: septembri 2014, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Haris M.
Zrecenzované: 5. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Garret P.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Hotel Remy
Hotel Plus
Č. 77 z 93 v lokalite Bratislava
25 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Junior Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Junior Bratislava

Adresa: Drienova 14, Bratislava 821 01, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu
Štýl hotela:
Na pozícii č. 90 spomedzi 93 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 39 € – 103 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Hotel Junior Bratislava 3*
Počet izieb: 97
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Junior Bratislava. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?