“Môžem len odporučiť ;-)”

TOWERS Steak & Salad
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Rezervácie
Opis: Najlepšie steaky, veľký výber šalátov, raňajky, denné menu, detský kútik, parkovanie zdarma. Každú sobotu živé kapely. Firemné a rodinné akcie, reštaurácia sa nachádza v modernom komplexe Tri veže na rohu.
Zrecenzované: 13. augusta 2018

Super poloha, podnik veľmi milo prekvapil. Maximálna spokojnosť. Príjemná obsluha, chutné jedlo a dobré pivo

Poďakujte používateľovi DuriP4.

Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Naozaj nemám čo vytknúť od prostredia, obsluhu až po samotné jedlo... jednoznačne vynikajúce a priam nebíčko v hubenke. Vrelo odporúčam, určite pre mňa jedna z TOP reštík. ;-)

Poďakujte používateľovi radkok2018.
Zrecenzované: 16. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Jeden z najlepších steakov v Bratislave , ktoré podávajú s fazuľkami, ktorých sa neviem objest ❤️:) a ako bonus milá usmievavá obsluha :)...

Poďakujte používateľovi MirkaL96.
Zrecenzované: 2. februára 2018

Stôl sme si reyervovali v ten istý deň ako sme mali ísť na večeru. Obsluha na nás čakala s pripraveným stolom so zapálenou sviečkou a hneď sa nám venovala. Obsluha nám taktiež poradila pri výbere jedál a vyznala sa vo svojom jedálnom aj vínnom lístku a taktiež ovládali detaily každého jedla na ktoré sme sa opýtali. Kým sme čakali na jedlo priniesli nám zadarmo skvelú pomazánku s domácim chlebom. Na jedlo sme nečakali vôbec dlho. Neviem akým spôsobom mám opísať jedlo, nemalo chybu. Aj steak aj rizoto bolo vynikajúce. Bolo citiť, že je pripravené naozaj z čerstvých surovín. Obsluha sa z času na čas prišla opýtať či niečo nepotrebujeme a či je všetko v poriadku. Určite sa sem vrátime a to čoskoro.

Poďakujte používateľovi oliver s.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Rasto_A, Owner v zariadení TOWERS Steak & Salad.Zodpovedané: 15. marca 2018

Milý Oliver, ďakujeme za výbornú recenziu. Sme radi, že ste boli spokojní a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Váš TOWERS Team

Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Na doporučenie sme absolvovali obed v tejto steakovej reštaurácii, a musím povedať klobúk dole. Ochutnali sme steak z US prime beef a musím vám povedať že to bol gurmánsky zážitok. Mäso sa samo rozpadalo v ústach. K tomu výklad pána šéfkuchára ohladne druhov steakového mäsa bolo čerešničkou na torte.
Jednoznačne doporučujem.

Poďakujte používateľovi Igino12345.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Rasto_A, Owner v zariadení TOWERS Steak & Salad.Zodpovedané: 5. januára 2018

Ďakujeme veľmi pekne za Váš názor. Vždy sa snažíme o čo najlepší zážitok pre našich zákazníkov a sme radi, že vo Vašom prípade sa nám to podarilo. Verím, že si ešte nájdete k nám cestu. Prajeme všetko najlepšie v Novom roku.

Cestovatelia, ktorí si pozreli TOWERS Steak & Salad, si pozreli aj

Navštívili ste TOWERS Steak & Salad? Podeľte sa o svoje zážitky!