“Denné menu. Pre mňa nikdy viac”

Mama's Panasian Restaurant
Kuchyňa: Suši
Vhodné pre: Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Nechajte sa uniesť skvelým kulinárskym zážitkom. MAMA’S PANASIAN RESTAURANT sa nachádza v butikovom hoteli Mama’s v širšom centre Bratislavy. Ponúka delikatesy panázijskej kuchyne, ktorá predstavuje dokonalý súlad chutí a vôní kuchýň ázijských krajín. Vďaka obedovému BIZNIS MENU môžete každý deň ochutnať inú špecialitu tejto chutnej a zdravej kuchyne. Navštívte našu reštauráciu a vychutnajte si nezabudnuteľný gastronomický zážitok.
Zrecenzované: 17. júla 2019

Tak ako ste isto pochopili z názvu recenzie, spokojní sme neboli. Na menu sme v Mamase boli 2x. Oba razy bolo jedlo otrasné. Obsluha milá a ústretová, prostredie poznáme ako aj okolie a máme ho radi. Na prinesenie menu sme v oboch prípadoch a pri prázdnej reštaurácii čakali niečo cez 12 min. čo nám prišlo dosť. Polievka bola vlažná ale chuťovo pomerne nie úplne tragická - v oboch prípadoch. Ako druhé sme po prvýkrát mali mäso, ktoré nebolo úplne dopečené a extrémne špinavý tanier. Druhýkrát sme mali risotto s morskými plodmi (počet kusov - 2ks/druh - tretina krabej tyčinky). Ryžu si dovolím spochybniť či bola z arboria alebo inej vhodnej ryže na rizoto. A vrchol prišiel keď spodok rizota bol absolútne suchý a bez omáčky či zafarbenia - len obyčajná ryža. Čo sa týka obedového menu po 2 skúsenostiach tak hodnotenie nemôžem dať iné ako úbohé 2/5. Čo je už aj tak dosť ale zachraňujú to čašníci svojou príjemnosťou a vystupovaním. Z toho sa však človek nenaje. Za mňa MENU v Mamase už nie !!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Hortenzia15.

Zrecenzované: 25. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Perfektne jedlo, prijemna nevtierava atmosfera, cena primerana kvalite a servisu, na marec sme počuli ze pripravuju nove menu, tak ak sa podarí, rad otestujeme

Poďakujte používateľovi mikul_f.
Zrecenzované: 9. marca 2017

Do tejto reštaurácie sa stále vraciam. Dôvod je stabilná kvalita najmä sushi.
Vždy absolútne so správnou čerstvou vôňou, čo je pre mňa alfa a omega pri sushi.
Príjemné komorné prostredie, dobrý výber vína a jedlo...

Čo dodať, proste super!!!

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi Martin C.
Zrecenzované: 6. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som vcera vecer na sushi a musim povedat, ze lepsie som v Bratislave nejedol. Odporucam SASHIMI NEW STYLE TUNA TATAKI. Neskutocne dobre!!!

Poďakujte používateľovi miricok.
Zrecenzované: 2. februára 2017

Restauraciu navstevujem velmi casto, prijemne prostredie na pracovny rozhovor je posilnene skvelym kazdodennym kulinarskym zazitkom. A na vecernu romantiku je to idealne miesto, odporucam vsetkym parom. Sukromie a kvalita za vyborne ceny

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi LucyM3512.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mama's Panasian Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Mama's Panasian Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!