“Obedové menu”

Kuchyňa: Stredoeurópske
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 21. júla 2018

V piatok 20. júla 2018 už o 11:20 v reštaurácii Omama nemali už z troch menu 2 druhy (vyprážaný karfiol a gyros) a nebola ochota toto jedlo dorobiť - ani za vyššiu cenu á la carte. Stačilo by, keby napríklad na svojej stránke napísali že menu podávajú od 11:00 do 11:30 alebo že obedové menu je potrebné vopred objednať telefonicky, aby spotrebiteľ nebol zavádzaný. Alebo povedať aspoň prepáčte, my nepotrebujeme Vaše peniaze, choďte prosím inam....

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Marian888999.

Zrecenzované: 23. apríla 2018

Otvorenie reštaurácie meškalo 15 minút. Reštaurácia nebola pripravená na hostí. Podlaha mokrá a páchnuca, obsluha v plážových bermudách a plážových šlapkách, stoly špinavé, na toalete chýbal vodovodný kohútik, tiekla neustále voda a nikomu to nevadilo. Vnútro reštaurácie by bolo potrebné vyvetrať. Sedáky na terase rozdávali počas prítomnosti návštevníkov. Jedlo sme radšej nedali...Škoda, lebo prostredie je pekné a zaujímavé.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi Jana0912.
Zrecenzované: 28. júna 2016

Prostredie neútulné, cítila som sa tam nepríjemne. Neutreté stoly, obsluha nič moc. Bola som tam prvý a posledný krát.

Dátum návštevy: júl 2015
Poďakujte používateľovi Kristinkaaaaa.
Zrecenzované: 19. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce pivo, obsluha je vsak dost zla. Traja casnici, ktori v tom case obsluhovali, si vysli naraz na cigaretu. Vobec som nemala pocit, ze tam boli pre zakaznika.

Dátum návštevy: júl 2015
Poďakujte používateľovi Petra L.
Zrecenzované: 21. augusta 2018

Dátum návštevy: august 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Omama, si pozreli aj

Navštívili ste Omama? Podeľte sa o svoje zážitky!