“najobľúbenejšie víkendové raňajky”

Na pozícii č. 10 spomedzi 71 Káva a čaj v Bratislave
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 12. decembra 2016

Keď sme s polovičkou cez víkend v Bratislave, naším najobľúbenejším miestom je Štúr Rannô Ptáča. Pohodová atmosféra, vynikajúce jedlo a káva, vždy niečo iné a vždy niečo výborné. Osobne mám najradšej avokádové burito, manžel zase anglické raňajky a lievance (samozrejme nie oboje naraz, lebo porcie sú výdatné). A samozrejme čoko-cheesecake. K tomu dobrá káva a víkend je hneď ešte krajší :)

Poďakujte používateľovi elen115.

Zrecenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Štúr café od Laurinskej, na Kamennom až po Franza Liszta boli moje obľúbené kávové prevádzky, až kým som neskúsila raňajky ako "Rannô Ptáča". Raňajky som si tam dala konkrétne dva krát, oba prípady lievance s ovocím. Prvý krát to celkom vyšlo, avšak na ten druhý, lievance boli akési suché, a navyše ani slané ani sladké ani nič. Asi zostanem pri tej káve a na raňaje radšej zájdem inam. Čo sa týka obsluhy, trochu pomalá a pomýlená. Suma sumárum, Štúr ide akosi kopcom. Škoda.

Poďakujte používateľovi patrigalik.
Zrecenzované: 18. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Výborný čoko-cheesecake,perfektná kávička a milá obsluha.Už teraz sa tešíme na daľšiu návštevu...bolo super...!!!

2  Poďakujte používateľovi Sandra V.
Zrecenzované: 17. augusta 2015

Veľmi príjemné miesto na oddych, poobednú kávičku, dobrý dezert či domácu limonádu. Odporúčam navštíviť :)

Poďakujte používateľovi Patty0210.
Zrecenzované: 17. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu o 11:00 na kave a podnik bol plny, obsluha zabudla na nasu objednavku, ale po 20 minutach sa nas opytali znovu spolu s ospravedlnenim a kolacom ako kompenzaciou. Naozaj prijemny pristup obsluhy. Cheesecake s lesnym ovocim bol najlepsi. Pobocka na namesti Franza Liszta.

1  Poďakujte používateľovi Ľubomír F.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Stur Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Stur Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!