NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
Upozornenie na zľavy! 14 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 14 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (84 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
85 USD
Apollo Hotel(Bratislava)
87 USD
85 USD
120 USD
100 USD
Upozornenie na zľavy! 11 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 11 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (112 USD za noc).

131 USD
  • Vrátane raňajok
88 USD
114 USD
Upozornenie na zľavy! 16 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 16 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (113 USD za noc).

107 USD
98 USD
  • Bazén
Hostel Blues(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
49 USD
  • Bar/hotelový bar
Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
129 USD
79 USD
Priceline
Zrecenzované: 20. júla 2016

Dobry den, rada by som pochvalila Vas personal, hlavne v lobby a na recepcii - boli ochotni, prijemni a velmi flexibilne mi bez problemov pomohli s cimkolvek, co som potrebovala. chvalim a doporucim dalej. petra

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi petra998.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MercureBratislava, General Manager v zariadení Mercure Bratislava Centrum Hotel.Zodpovedané: 29. júla 2016

Milá Petra,

veľká vďaka za vľúdne slová a pozitívnu recenziu. Teší nás, že sa Vám u nás páčilo a budeme radi, ak naše služby využijete opäť.

S úctou,
Ladislav Olcsvary
riaditeľ hotela

Zrecenzované: 3. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel Mercure je v modernom style a ponuka skvele sluzby . Rane vstavanie sprijemnuje kavovar na izbe a teda kafe z neho , taktiez skvele ranajky , kde vyber jedal na ranajky bol pre nas priam nadstandartny. V hotelovom bare mate moznost ochutnat skutocne kvalitne a bio vinka. Hotel je cisty , personal mili a ustretovi. Taktiez poloha hotela je vyhovujuca . Urcite sme vtomto hotely neboli posledny krat .

Termín ubytovania: máj 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi ZuzkaSiskovajuzinka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MercureBratislava, Front Office Manager v zariadení Mercure Bratislava Centrum Hotel.Zodpovedané: 9. marca 2016

Dobrý deň z hotela Mercure Bratislava centrum,

Vážená ZuzkaSiskovajuzinka,

vrelá vďaka, za Váš čas venovaný zdielaniu Vašej skúsenosti s našim hotelom s ostatnými cestovatelmi a za Vaše milé slová. Skutočne ma teší, že ste u nás boli spokojná a už teraz sa teším na Vašu budúcu návštevu.

S úctou,
Radoslav Bátora
manažér kvality

Zrecenzované: 15. decembra 2015

Veľmi dobrý hotel na biznis účely.Dobrá poloha nedaleko Hlavnej stanice, relativne blizko do mesta.
Velmi pekný, čistý hotel, kaviareň, reštaurácia, salóniky na prezentácie alebo porady.
Izby čisté, dobré postele. Na raňajky dobrý výber jedál.Bol som veľmi spokojný.

• Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi laco_ontheroad.
Zrecenzované: 9. decembra 2015

Izby sú na úrovni štyroch hviezdičiek (možno nie na maximálnej, ale plne vyhovujúce). Personál ústretový, žiadne väčšie problémy počas pobytu. Určité výhrady by mohli byť k cenovej politike mimo sezóny a cene raňajok. Posteľ o máličko mäkšia, ako mi vyhovovalo.

• Termín ubytovania: november 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Juraj N.
Zrecenzované: 9. októbra 2014

Ďakujeme pekne usmiatemu personálu hotela Mercure za profesionálny prístup k našim požiadavkám a požiadavkám účastníkov semináru, za ich promptné reagovanie na zmeny a maximálnu ústretovosť. Značne nám pomohli a odbremenili nás pri organizácii. K pohodovej atmosfére rovnako prispelo výborné občerstvenie a strava. Hotel pôsobí príjemným, moderným a sviežim dojmom.

• Termín ubytovania: august 2014, cestoval(a) na služobnú cestu
4  Poďakujte používateľovi zuzanaIOM.