“Zážitok aj pre Francúza”
Recenzia Albrecht

Albrecht
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 7. marca 2018

Hotel Albrecht s jeho reštauráciou je top miestom nielen pre výnimočný obed alebo večeru s priateľmi, ale aj medzinárodnými obchodnými partnermi. Teší ma, že môj osobný zážitok mi viackrát potvrdili ľudia - hostia, ktorí zastávajú top pozície v európskom biznise vychovaní na top francúzskych reštauráciách.

Dátum návštevy: október 2017
3  Poďakujte používateľovi Mierolub.

Zrecenzované: 31. januára 2018

všetko bolo v poriadku. čašníci sú priateľskí. miesto je pekné, jedlo je vynikajúce. pri ďalšom návšteve.

Poďakujte používateľovi mariawien2018.
Zrecenzované: 11. januára 2018

Boli sme na večeri v tejto reštaurácii už dávno, ale vrelo odporúčam. Služby, dizajn aj jedlo v reštaurácii sú na vysokej úrovni. Určite sa tam zase vrátime.... Ďakujeme

Dátum návštevy: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi jankademjanova.
Zrecenzované: 19. júna 2017

V hoteli sme nebývali, boli sme sa len najesť v reštaurácii. Sedeli sme na terase, prostredie bolo veľmi príjemné. Personál je veľmi ochotný a profesionálny. Majú ponuku z daily special ako aj z menu. Ja som si dala polievku z daily special s krémovú s kuriatkami, bola dobrá. Manžel mal ako predjedlo terinu z kačacej pečene, bola vynikajúca. Hlavné jedlo som mala filet z kambaly - to jedlo bolo absolútne skvelé, vôbec nič mu nechýbalo, všetky chute vyvážené, odporúčam vrelo. Manžel mal z daily special divinu na burgunský spôsob-výborne urobené, skvelá chuť. Dezert bol nápaditý a vynikajúci-ananás s kokosovou zmrzlinou- naozaj výborný.
Reštaurácia hlavne sedenie vonku je bez problémov aj pre posedenie s deťmi, má parkovacie miesta, prostredie je veľmi príjemné s vynikajúcou kuchyňou ktorá nesklame. Nový šéfkuchár je veľmi šikorný.

Poďakujte používateľovi Zuzana161.
Zrecenzované: 4. mája 2017

Mala som moznost navstivit tuto restauraciu a urcite sa rada vratim spat. Pekne prostredie, vyborna vecera, dobre vino, obsluha OK.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Lenka Ľ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Albrecht, si pozreli aj

Navštívili ste Albrecht? Podeľte sa o svoje zážitky!