“Hrozné”
Recenzia Sawadi

Sawadi
Na pozícii č. 53 spomedzi 55 Dezerty v Bratislave
Opis: Thajská rolovaná zmrzlina pripravená z lacto-free smotanového základu a príchute podľa tvojho výberu - bez umelín, dochudcovadiel, farbív a pridaných éčiek.

Prišli sme k stánku, najprv v ňom nikto nebol, potom sa tam objavila nejaká dezorietnovaná žena, ktorá nám nebola schopná spraviť rolovanú zmrzlinu, ale zmrzlinu rôznych geometrických tvarov akých len šlo a to sa tým tak neskutočne chvália. Trvalo jej to 10 minút a nakoniec jej musel prísť pomôcť nejaký chlap, pretože jej to absolútne nešlo. Bola nepríjemná a otrávená. A to nehovorím o chuti zmrzliny, ktorá nie je ani trochu odlišná od tej, ktorú kúpite v obyčajnom obchode alebo zmrzlinárni a možno by som povedala, že chutí ešte horšie. Absolútne neodporúčam.

Poďakujte používateľovi potocarovaa.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sawadi, si pozreli aj

Navštívili ste Sawadi? Podeľte sa o svoje zážitky!