“Pochvala”

Tribuna Futbal Pub
Opis: alebo toto: Popis firmy Športový pub zameraný na live prenosy všetkých futbalových zápasov a zaujimavých športových podujatí. Cieľom je združovať komunity fanúšikov a šport sledovať spoločne s emóciami a v živej atmosfére, ktorá ku špotu neoddeliteľne patrí. Prenosy sa vysielajú na viacerých obrazovkách + na veľkom plátne, ktoré sa sleduje z poschodovej tribúny.

Super restauracia,prostredie,velke parkovisko a Strret Food mňam. Vrelo odporučam a ta obsluha tešim sa na dalšiu navštevu.

Poďakujte používateľovi leopoldwittlinger.

Zrecenzované: 19. júla 2019

Pozrel som si tu niekolko futbalovych zapasov a dal som si velmi dobre capovane pivo a k tomu perfektne rebierka. Vrelo odporucam!

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi MK1234567891011.
Zrecenzované: 2. júla 2019

Výborné jedlo, príjemná obsluha a vynikajúca atmosféra pri sledovaní zápasov. Tribúna je jedinečný pub a určite stojí za návštevu.

Poďakujte používateľovi Karesinho.
Zrecenzované: 24. júna 2019

Tribúnu som navštívil už niekoľkokrát. Nepoznám lepšie miesto na sledovanie športových prenosov. Sledovanie prenosu z tribúny, fantastická atmosféra, bohatý stravný lístok s chutnými pokrmami a, samozrejme, kvalitné pivo. To pri sledovaní športu jednoducho nesmie chýbať. Vyzdvihnúť treba aj personál, ktorý je vždy milý a úslužný. Rozhodne neváhajte a dajte Tribúne šancu. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti podniku, motorizovaní návštevníci môžu parkovať hneď oproti.

Poďakujte používateľovi baks77.
Zrecenzované: 24. júna 2019

V Tribúne som bol niekoľkokrát a vždy som bol mimoriadne spokojný. Sledovanie futbalu či hokeja bolo špičkové s neopísateľnou atmosférou všetkých športových priaznivcov. Jedlo bolo kvalitné, chutné, pitie taktiež. Každému odporúčam vyskúšať toto miesto bez ohľadu na to, či sleduje šport alebo nie, posedieť s priateľmi pri pive a dobrom jedle. Pracovníci sú milí, prívetiví. Pomer ceny a kvality je výborne vyvážený.

Poďakujte používateľovi patrikman7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tribuna Futbal Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Tribuna Futbal Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!