Tripadvisor
Bratislava
Recenzované: 11. júna 2016

Hotel dobrej úrovne. Dá sa k nemu bezproblémovo dostať a zdarma zaparkovať priamo pred hotelom. Prístup bezbariérový. Slušná izba. personál by mohol byť prívetivejší. Reštaurácia priestranná. Výber raňajok trošku skromnejší. Obedy a večere na priemernej úrovni. Nesklamali ,ale ani neočarili. V podstate sme boli spokojní a vrátili by sme sa zas. Mínusom je pre mňa okolie,ktoré sa nachádza v priemyselnej zóne,ale na príležitostné prespanie stačí. Možnosť hrania bowlingu poteší.

Dátum pobytu: september 2015
Poďakujte používateľovi GabikaAderia.
Recenzované: 9. januára 2016

Naozaj vyborny hotel. Cisty, moderne zariadeny, rodinna izba priestranna ale hlavne je tichy. Poloha mimo hlavnej cesty.
Jedlo v restauracii je spickove a ranajky v cene su bufetove stoly, ktore sa vsak nedoplnaju. Urcite tento hotel odporucam.

Dátum pobytu: január 2016
Poďakujte používateľovi Slnecnica.
Recenzované: 11. augusta 2015

S navigaciou bezproblémový prichod k hotelu, ktorý má dobrú polohu, žiadne motanie sa po uličkách. Parkovanie bezproblémové a zdarma pri hoteli aj s kamerovým systémom. Hotel pekný a čistý. Klimatizácia fungovala. Raňajky bohaté a chutné hoci menší výber jedál ale to je skôr skonštatovanie ako výhrada. Personál na nás pôsobil tak 50 na 50 - na recepcii vynikajúci prístup, rezervy sme videli v bowlingovej časti, kde niektorí z personálu mohli byť trošku viac ochotní resp. menej sarkastickí ale to je taktiež skôr kozmetická záležitosť. Jediná výhrada je k nie práve najkrajšiemu Novemu Mestu, kde sa hotel nachádza, ale Bratislava sama o sebe velmi čím lákať nemá :-) My sme boli s pomerom cena a ponuka veľmi spokojní, hotel môžeme určite odporúčať.

Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi jozop1986.