Recenzované: 22. februára 2017

Moderný hotel v novej časti Bratislavy na brehu Dunaja ponúka moderné a čisté izby, fantastický gastronomický zážitok v hotelovej reštaurácii, skvele vyškolený a ochotný personál, na slovensku určite jeden z najlepších hotelov.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Banajoe.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klaudia F, Front Office Manager v zariadení Sheraton Bratislava Hotel.Zodpovedané: 28. februára 2017

Važený hosť,

Dovoľte nám aby sme Vám poďakovali za Vašu recenziu na TripAdvisor. Sme radi, že ste ocenili ústretovosť personálu a v neposlednom rade nás teší Váš gastronomický zážitok v našej Brasserie Anjou, o ktorom sme samozrejme informovali aj náš F&B tím.

Ešte raz vám ďakujeme a dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť privítať späť.

Sheraton Bratislava Hotel team

Recenzované: 25. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel v centru mesta s dobrou doszupnosti na veskera vyznamna mista ve meste Bratislava. Hotel je umisten do velkeho obchodniho centra coz je trochu zvladtni ale nic proti nicemu. Hezke s utulne spa, pokoj je takova klasika

Termín ubytovania: september 2016
Poďakujte používateľovi Michaellewise.
Recenzované: 1. mája 2016 cez mobilné zariadenie

V piatok bývajú v reštaurácii niečo ako "all you can eat". Vyberáte si zo 16 chodov,ktorýkoľvek si môžete dať koľkokoľvek krát. Jedná sa o malé degustačné porcie, jedlo je výborné,recepty nápadité. Personál na úrovni,ochotní čašníci a príjemná atmosféra.
Odporúčam všetkými desiatimi.

Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi BarborkaM5.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klaudia F, Manažér recepcie v zariadení Sheraton Bratislava Hotel.Zodpovedané: 24. mája 2016

Važený hosť,

Dovoľte nám aby sme Vám poďakovali za Vašu recenziu na TripAdvisor. Sme veľmi radi, že sa Vám páčil náš koncept FRIDEX. Dúfame, že čoskoro Vás budeme môcť opäť privítať späť.

Váš Sheraton Bratislava Hotel tím

Recenzované: 25. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Rozhodne doporučujeme !!! Ochotný personal , bohatá a pestrá snidane, prostorné a hezké pokoje, rychla wifi, hezke SPA a teplý bazén . Klubové patro je příjemné a dobre vybavené behem dne je dostatek nápojů a malých svacinku. Vyborna je take lokalita u reky a nákupního centra.

Termín ubytovania: máj 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Helena P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klaudia F, Manažér recepcie v zariadení Sheraton Bratislava Hotel.Zodpovedané: 3. mája 2016

Važená p. Helena,
Dovoľte aby sme Vám poďakovali za Vašu recenziu a komentár. Sme radi, že sa vám v hoteli Sheraton Bratislava páčil a taktiež jeho okolie.

Dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť privítať späť.

Sheraton Bratislava Hotel team

Recenzované: 26. januára 2016

Vzhľadom na kategóriu žalostne mala izba na 1. poschodi, s vyhladom na OC Eurovea, o com bezne ludia nevedia, teda o tom, ze ste tam na izbe ako vo vykladnej skrini. Kupelna OK, cistota slusna, az excelentna. Nechyvba trezor, zehliaca doska. Nepohodlne fotely, viac, nez amortizovane vchodove dvere s výraznými stopami po páčení v minulosti. Postel pohodlna, vyber napojov v minibare OK. Kavovar- 1 z kapsul uz bola pouzita, netusim, preco z nej isla cista voda, dalsia fungovala. Kitt v kupelni OK. SPA viac, nez ubohe, Marrols, Grand,,samozrejme, ci mozno i DT Hilton v meste Bratislava maju SPA neporovnateľne bohatsie a krajsie. Ustretovost pri dverach a spravanie sa recepcnych vysoko profesionalne az excelentne. Detto casnik v saloniku na 1. poschodi. U ranajok vas odignoruju, nepozdravia, nepomozu, v case nasej navstevy chybali konvicky na caj, lyzicky. kecup i horcicu podaju z kuchyne znečistené litrove balenie,/ foto mám/ čo nie je štandard ani v najhorších krčmách v Rumunsku.Jedina ochotna bola slecna Petra, ta sa pri odchode z ranajok zacala zaujimat, ci nam nieco netreba. Výber na raňajkách je veľmi široký a slušný, no i kuchári sa vam nevenuju a nahlas vzajomne rozoberaju sukromne zalezitosti.
V klipe Mira Jaroša Neobzerám mozno hotel vynikne, lutujem vsak damu, ktora je u vas dlhodobo ubytovana i s malym dietatom, pokym im s manzelom, Americanom, stavaju dom, bavili sme sa spolu a vymenili kontakty, s niektorymi vecami sa so mnou stotožnila...
Známy v hoteli býval pri akcii Kristalove krídlo tiež, nepripravili ste im však údajne poriadne postieľku pre dieťa,..
Par akcii u vas na htl. predtym. - raut po MIsskach, Avon..... vzdy OK.
Verim, ze sa hotelu podarí aspoň časť nedostatkov odstrániť a to dobré, pozitívne, na hoteli zachovať. Zial, tento hotel sa nedá porovnať s hotelmi Sheraton v USA ci Zapadnej Európe. Vysoká cena, neúmerné služby...

• Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Elena P, Manager v zariadení Sheraton Bratislava Hotel.Zodpovedané: 22. februára 2016

Martin, ďakujeme za Váš názor a zdieľanie skúseností z pobytu u nás. Sme radi, že ste ocenili čistotu izby, ústretovosť personálu a eventy, ktoré sme v minulosti orgnizovali. Ďakujeme aj za pomenovanie oblastí, kde máme čo zlepšovať - Vaším komentárom sa budeme zaoberať a pracovať na zlepšení. Veríme, že pri Vašej najbližšej návšteve Vás presvedčíme o našej kvalite - tešíme sa na opätovné stretnutie!
Manažment hotela