“Krásne prostredie”
Recenzia LeTorri

LeTorri

S priateľom sme navštívili podľa dobrých odporúčaní tuto Taliansku reštauráciu . A určite sme tu neboli naposledy skvela Kvaskova Pizza ak steak z lososa určite môžem odporúčať ďalej a teším sa keď ochutname iné veci z lístka:) super

Poďakujte používateľovi Prtronelasklarska.

Asi TOP pizza vegetariana aku som kedy jedla. Skvela šťavnatá plná chute. A ktomu ja ako bezlepkac ocenujem kvaskovu variaciu. Odporucam maju aj domace cestoviny urcite si pochutia aj bezlepkaci. Dakujem

Poďakujte používateľovi Jannakolarovicova.

Príjemné prostredie s veľmi milou obsluhou. Chvíľku sme čakali na obslúženie ale vzhľadom na obsadenosť sa to dalo akceptovať. Vybrali sme si kvaskovú pizzu, ktorá chutila výborne. Mužská časť našej partie ocenila lokáciu, kedže reštauracia sa nachádza pri futbalovom štadióne :D Pivko po obede bola samozrejmosť , chutilo.
Celkový dojem pozitívny :) Odporúčame

Poďakujte používateľovi nemethkaa.

Vynikajuci koláč, ochotný a priateľský prístup personálu (najmä čašníčky Dianky), krásne prostredie. Odporúčam všetkým desiatimi

Poďakujte používateľovi Lucia7193.

S pritelkou sme velmi spokojni.
Jedlo bolo vyborne mal som steak z lososa a priatelka mala papardele s hovadzim masom jedla boli vyborne vychutene dezert sme si dali tiramisu a panacotu uplne nebicko:)
Urcite opat pridene a dakujeme

Poďakujte používateľovi Jarolimvicent7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LeTorri, si pozreli aj

Navštívili ste LeTorri? Podeľte sa o svoje zážitky!