“Obed s priateľmi”
Recenzia LeTorri

LeTorri

Príjemné prostredie s veľmi milou obsluhou. Chvíľku sme čakali na obslúženie ale vzhľadom na obsadenosť sa to dalo akceptovať. Vybrali sme si kvaskovú pizzu, ktorá chutila výborne. Mužská časť našej partie ocenila lokáciu, kedže reštauracia sa nachádza pri futbalovom štadióne :D Pivko po obede bola samozrejmosť , chutilo.
Celkový dojem pozitívny :) Odporúčame

Poďakujte používateľovi nemethkaa.

Vynikajuci koláč, ochotný a priateľský prístup personálu (najmä čašníčky Dianky), krásne prostredie. Odporúčam všetkým desiatimi

Poďakujte používateľovi Lucia7193.

S pritelkou sme velmi spokojni.
Jedlo bolo vyborne mal som steak z lososa a priatelka mala papardele s hovadzim masom jedla boli vyborne vychutene dezert sme si dali tiramisu a panacotu uplne nebicko:)
Urcite opat pridene a dakujeme

Poďakujte používateľovi Jarolimvicent7.

Veľmi príjemná obsluha(hlavne čašníčka Didi), predjedlo vynikajúce . Ako hlavné jedlo sme mali pizzu a takisto výborná a ďalšie veľké plus - pizza je z kváskového cesta. Pestrý výber limonád a musím podotknúť že mangová bola naozaj vynikajúca ďakujeme

Poďakujte používateľovi NikoketaDanisovicova.

Vyborne som si pochutil na spagetach carbonara boli naozajndokonale . Dezert tiramissu nemam ziadnu vyhradu k tomu velmi pekne prostredie a prijemna hudba v pozadi. Dakujem za pekny zazitok

Poďakujte používateľovi Eltereduard.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LeTorri, si pozreli aj

Navštívili ste LeTorri? Podeľte sa o svoje zážitky!