“Odporúčam”
Recenzia LeTorri

LeTorri

Vynikajuci koláč, ochotný a priateľský prístup personálu (najmä čašníčky Dianky), krásne prostredie. Odporúčam všetkým desiatimi

Poďakujte používateľovi Lucia7193.

1519135 recenzií

S pritelkou sme velmi spokojni.
Jedlo bolo vyborne mal som steak z lososa a priatelka mala papardele s hovadzim masom jedla boli vyborne vychutene dezert sme si dali tiramisu a panacotu uplne nebicko:)
Urcite opat pridene a dakujeme

Poďakujte používateľovi Jarolimvicent7.

Veľmi príjemná obsluha(hlavne čašníčka Didi), predjedlo vynikajúce . Ako hlavné jedlo sme mali pizzu a takisto výborná a ďalšie veľké plus - pizza je z kváskového cesta. Pestrý výber limonád a musím podotknúť že mangová bola naozaj vynikajúca ďakujeme

Poďakujte používateľovi NikoketaDanisovicova.

Vyborne som si pochutil na spagetach carbonara boli naozajndokonale . Dezert tiramissu nemam ziadnu vyhradu k tomu velmi pekne prostredie a prijemna hudba v pozadi. Dakujem za pekny zazitok

Poďakujte používateľovi Eltereduard.
Zrecenzované: 8. septembra 2019

Musim vyzdvihnut tento koncept konecne myslel niekto pri vyrobe pizze aj na nas bezlepkovych. (Pizza je kváskova) Mozem urcite odporucit tuto restiku . Mali sme pizzu cestovinky a vyborny dezer. Na pitie sme mali super biele vinko !! Urcite odporucame! Parkovanie sme mali dned za podnikom a bola nam dana parkovacia karticka takze sme neplatili za parkovanie ani cent (skvely benefit!)

Poďakujte používateľovi Jozefiakovajuliana.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LeTorri, si pozreli aj

Navštívili ste LeTorri? Podeľte sa o svoje zážitky!