Zrecenzované: 30. apríla 2017

Hotel má vynikajúcu polohu, pôsobí čistým dojmom. Hneď po príchode sme boli nemilo prekvapení nepripravenými izbami, ktoré boli dohodnuté na určitý čas. Izby veľké, čisté, čo mne osobne chýbalo boli izbové doplnky ( konkrétne prezuvky,štandard už aj v penziónoch). Priestory na svadobnú hostinu úžasné, servis s malými nedostatkami ( umelé naberačky v polievkových misiach), obsluha usmiata, ochotná, kontrolovaná manažérom a šéfkuchárom. Jedlo chutné a hlavne teplé.
Pre mňa nedostatkom vonkajšia terasa, kde sa zdržiavali fajčiari - nedostatok popolníkov - plné , žiaden smetný kôš - a nezáujem personálu z denného baru o konkrétne miesto.
Raňajky - bohatý výber studeného, teplého a nápojového bufetu,neustále doplňujúceho a šéfkuchár, ktorý komunikoval s hosťami a bol nápomocný pri raňajšom "nátresku" hostí.
Ináč vrelo doporučujem na rodinné oslavy .

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi lenka851.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Medhat Y, Manager v zariadení Austria Trend Hotel Bratislava.Zodpovedané: 26. augusta 2017

Vázený hosť,
ďakujeme veľmi pekne za čas a ochotu podeliť sa s Vašimi dojmami.
Každý postreh znamená pre nás priestor pre zlepšenie služieb k spokojnosti našich hostí.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Kolektív Austria Trend Hotel Bratislava.

Zrecenzované: 9. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel je nádherný, personál celkom príjmy až na pár výnimiek (z minibaru), raňajky tiež skvelé. Kúpeľňa a izba bezchybné. Jediné čo sa nám nepáčilo bol minibar. Prišli sme smädní z výletu a minibar nebol doplnený. Aj keď sme mali nealko v cene. A to sa opakovalo 3 dni. Keď som zavolala, a poprosila o doplnenie, najskôr ma odbili že sme mali kartu "nerušiť" . Pritom sme kartu vôbec nepoužívali. Čo sme sa na internete dočítali čo patrilo k izbe ktorú sme si objednali, sme veľa nedostali!!! Cena parkoviska neskutočne vysoká. Na 5 dní sme platili neskutočných 170€. Očakávali sme viac...

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Safari678338.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Medhat Y, General Manager v zariadení Austria Trend Hotel Bratislava.Zodpovedané: 11. novembra 2016

Dear Guest,

Thank you very much for having taken the time to share your positive experience with us.

We are happy to hear that your stay at our hotel was a pleasant experience. Of course we will do everything we can to ensure that your future stays will be to your full satisfaction as well.

Thank you very much once more for your nice feedback. We are looking forward to welcoming you as our guest again and hope to see you soon at the AUSTRIA TREND HOTEL BRATISLAVA

Yours Sincerely,

Zrecenzované: 12. septembra 2016

v tomto hoteli sme teraz v sobotu mali svadobnú hostinu a odporúčam všetkými desiatimi! :) komunikácia s hotelom nadštandardná, všetko, čo som chcela a na čo som sa pýtala, som s manažérom odkomunikovala; hocikedy som čokoľvek potrebovala, boli k dispozícii.. samotná hostina úžasná, všetko tip top, manažér sa aj počas hostiny niekoľkokrát prišiel osobne opýtať, či je všetko OK, či niečo nechýba, bolo nás zhruba 90 ľudí.. no a ubytovanie taktiež skvelé! náš apartmán super, nič nechýbalo a aj hostia, čo tam boli ubytovaní, si pochvaľovali :) ak hľadáte hotel na svadbu v centre mesta pre zhruba taký počet ľudí, tak odporúčam práve Austria Trend! (a ako bonus - 3-metrový kryštálový luster vo vstupnej hale dokonale dotvoril úžasnú atmosféru)

• Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Curiosity669474.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Medhat Y, General Manager v zariadení Austria Trend Hotel Bratislava.Zodpovedané: 26. decembra 2016

Vážený hosť,

Veľmi pekne ďakujeme za to, že ste si našli čas a podelili sa o Vaše pozitívne skúsenosti s nami.
Sme radi, že pobyt v našom hoteli bol pre Vás príjemným zážitkom. Samozrejme, budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme zabezpečili Vaše budúce pobyty k Vašej plnej spokojnosti.
Veľmi Vám ďakujeme ešte raz za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Tešíme sa opäť na Vás a dúfame, že Vás budeme môcť čoskoro uvítať v Austria Trend Hoteli Bratislava.
S pozdravom,

Zrecenzované: 8. augusta 2016

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Amoma.com
Táto recenzia predstavuje subjektívny názor jednotlivého cestovateľa a nie je názorom spoločnosti TripAdvisor LLC ani jej partnerov.

Táto odpoveď predstavuje subjektívny názor zástupcu vedenia. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC ani jej partnerov.
Zrecenzované: 25. júla 2016

Odporúčam, veľmi milý ochotný personál, všetko čisté, raňajky vynikajúce.
Ubytovanie na jednotku, ďalej aj ako možnosť usporiadať si u nich svadobnú hostinu, veľmi pomohli a urobili mi môj deň dokonalý :-)

• Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Majkaelka.