Tripadvisor

“Maximálna spokojnosť”

GLOBO Restaurant & Wine Bar
Zrecenzované: 29. júna 2019

Vynikajúce jedlo a veľmi príjemná atmosféra. Skvelé miesto pre výnimočný večer - určite sa radi vrátime.

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi dominikamrk.

Zrecenzované: 12. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Za posledny tyzden som druhy krat navštívila Globo. Musim sa priznať, ze som bola unesena. Mala som tu kolegu z Nemecka. On si dal predjedlo paradajku a kozi syr, krasne upravené chutne predjedlo. Potom mal sumca s tvarohovými rezancami.
Ja som mala prepeličku s plnkou. Skutočne lahodná vecera.
Chlieb a štyri druhy masla je mile privítanie.
So vsetkym som bola velmi spokojna, aj totalne chladený obrúsok dobre padol.
Jedina výhrada, ze sa neda sedieť vonku.
Myslim si, ze rychlo zopakujem navstevu tejto restauracie.

Dátum návštevy: jún 2019
3  Poďakujte používateľovi GabrielaB4047.
Zrecenzované: 24. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili v máji na základe odporúčaní v TripAdvisor. Prvý a poslednýkrát. K jedlu sme nemali žiadne výhrady. Vynikajúce. Podľa očakávania. To, čo ale od reštaurácie tohoto typu a cenovej kategorie očakávame, je viac ako len výborné jedlo. (To už dnes v BA je na mnohých miestach). To je atmosféra, obsluha, priestor a ako príjemné sa cítite. Par postrehov v skratke: Rozpačité privítanie/ dievčina úplne neovláda zloženie jednotlivých jedal - pri tomto type reštaurácie by to mal by základ/ masla s chlebom prišli zároveň s predjedlom/ víno až keď sme dojedli predjedlo/ pri hlavnom jedle sa nikto nepýtal ci nám chuti/ víno po vypití sa nespýtali, či nechceme doliat/ vystriedali sa pri nás 3 čašníci/ kúsok od nás si postavili stolík s pohármi a začali ich myslím ze utierat, cítili sme sa ako po zaverecnej v zatvorenéj reštaurácii, kde zavadziame a nie o 20hod večer. Reštaurácia bola skoro prázdna. Veľmi milý mladý čašník sa ku koncu snažil zlepšiť dojem, aj kvetinku dal pri odchode, ale to už dnes fakt nestačí. Odišli sme s dojmom, že nám je vlastne ľúto šéfkuchára.

Dátum návštevy: máj 2019
2  Poďakujte používateľovi 686ina.
Zrecenzované: 12. mája 2019

Skvely gurmansky zazitok v peknom prostredi s milym personalom. Zaujimavo pripravene jedla-od predjedla az po dezert. Z hlavnych jedal sme mali jeleniu svieckovicu, kralika a tresku. Vsetky jedla boli napadito na tanieri servirovane a vyborne vychutene. Kto ma rad zazitkovu kuchynu, odporucam Globo navstivit.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Jana C.
Zrecenzované: 7. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Priznam sa ze ked som sa docital na internete ze ponukaju variacie 5 druhov uhorky tak som isiel do Globo pomerne nastartovany a protivny. Ale mylil som sa. A som celkom rad. Vyborne jedlo, primerane ceny, korektne porcie a mily servis. Odporucam.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi adnanhamzic.

Cestovatelia, ktorí si pozreli GLOBO Restaurant & Wine Bar, si pozreli aj

Navštívili ste GLOBO Restaurant & Wine Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!