“Kuchyňa dobrá”

Vhodné pre: Obchodné stretnutia, Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. júna 2017

Reštaurácia Parlament je na super mieste vedľa hradu s výhľadom na Dunaj. Priestory sú pekné čisté. Nemali sme žiaden problém ani s obsluhou, ani s kvalitou jedla. Beef Stroganoff môžem len odporúčať, aj pomaly pečený bôčik bol vraj dobrý. Syn si dal filet z pečeného a zemiakové pyré...nenechal ani hlt. Víno tiež dobré. Čo mi ale trochu vadí, prestieranie stolov sa hodí na reštauráciu kde sa ponúkajú menu, ale v takejto reštaurácii a výbere a la carte, by som privítal textilné obrúsky a celú sadu príborov, vrátane príborov na predjedlo.... to tu nemajú dotiahnuté.

Poďakujte používateľovi PeterK8203.

Zrecenzované: 1. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Použili sme zľavový kupón na tatarák 300g

Zhodnotenie nasledovne:
- absolútna ignorancia obsluhy z dôvodu zlavomatoveho zákazníka
- obsluha bez záujmu a arogantná
- tarak rozhodne nemal 300g maximálne 200g !!!!
- zle spracované mäso so slachami
- topinky boli najprv naložené v oleji a potom vysmažene niečo tak mastné sme zatiaľ nejedli
- zle dochutené mäso

Staručky cesnaku hodnotíme pozitívne

Ďakujeme a neodporúčame

Poďakujte používateľovi PensionKalvin.
Zrecenzované: 8. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia je podla mojho nazoru priemerna. Obsluha sa sprava ako v pube... co sa tyka jedla, bolo vsetko ok, ale uprimne cakala som viac. Zazitok zachranil iba vyhlad, co ale pre "blavakov" je viac-menej standard. Ak sa chystane navstivit tuto restiku, chodte mhd :) za parkovanie pri hrade zaplatite 1eur/20 min

Poďakujte používateľovi BiancaH1277.
Zrecenzované: 6. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná reštaurácia s výhľadom na Dunaj.Veľmi chutné jedlo.Vývar chutil ako vývar.Ochotný personál.Určite sa sem vrátime este.

Poďakujte používateľovi Barbora Č.
Zrecenzované: 23. februára 2017

Z reštaurácie je pekný výhlad na Bratislavu, to sa musí nechať. Jedlo ktoré sme si s manželkou objednali ja lososa a ona steak. Ani jedno nebolo dobré. V mojom prípade sa chuť nejakého lososa sa úplne stratila. Celé v četne prílohy to chutilo jednou chuťou (prepálenym olejom). 1* dávam za výhľad a 2* za obsluhu, ktorá bola veľmi ústretová.
Škoda toho jedla. Možno to bola náhodalen, ale podla mňa by reštaurácia na takomto mieste nemala mať jedlo úrovňe vývarovne (asi aj tam by to bolo možno chutnejšie).
Teraz sa tam nechystáme, ale určite sa časom zastavíme. Ak sa to zmení ohodnotím pozitívne. Bohužial teraz sa nedá.
PS: podotýkam že niesme nijak extra nároční zákazníci. Proste si máme len z času na čas dať dobré jedlo mimo domov.

Poďakujte používateľovi MmartinSimon.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Parlament, si pozreli aj

Navštívili ste Restaurant Parlament? Podeľte sa o svoje zážitky!