106 USD
  • Reštaurácia
NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
  • Bezplatné parkovanie
Upozornenie na zľavy! 14 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 14 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (84 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Apollo Hotel(Bratislava)
  • Vrátane raňajok
88 USD
114 USD
Upozornenie na zľavy! 12 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 12 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (108 USD za noc).

141 USD
98 USD
  • Bazén
Hostel Blues(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
49 USD
  • Bar/hotelový bar
Zrecenzované: 3. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Neskutočne prekvapený z kvality a služieb. Super ubytovanie. Super kuchyňa ktorá má od nás 100 bodov. Ideálne poloha v Bratislave. Izby super vyriešené. Čiste a pekne. Zadarmo internet v celom hoteli.

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Juraj M.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 8. marca 2017

Vážený hosť. Ďakujem za Vaše dokonalé hodnotenie a za odporučenie nášho hotelu ostatným cestujúcim. Som si ista, že náš hotelový personál si užil starostlivosť o Vaše potreby aspoň tak, ako ste si vy užili svoj pobyt. Opatrujte sa!
S pozdravom,
Olga Furaeva
Reservation agent/Quality ambassador

Zrecenzované: 11. februára 2017

Pacilo sa mi vsetko, hotel ma vsetky sluzby ktore host potrebuje. Obsluha na vsetkych poziciach bola super! Ranajky su chutne aj v restauracii varia chutne. Izby su tiche, a velmi ciste. Sluzby funguju na 100% Odporucam!

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Katarína P.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 8. marca 2017

Wow! Toto je naozaj nádherná recenzia a veľmi Vám za ňu ďakujeme. Som veľmi ráda, že úroveň našich zamestnancov a služieb splnila Vaše očakávania. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.
Olga Furaeva
Reservation agent/Quality ambassador

Zrecenzované: 10. októbra 2016

Všetko OK, ibaže od našej poslednej návštevy (r. 2014) v tomto hotely sa zhoršila kvalita raňajok. A myslím, že v bare trošku predražené nápoje. Hotel bol plný, takže aj s parkovaním bol pri príchode (22:30) problém, kedže parkovacie miesta tam majú úzke a na Slovensku sa nájdu experti, ktorým jedno parkovacie miesto nestačí, musia sa aspoň polovicou auta natlačiť aj na ďalšie, ale to už nie je problém hotela.

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Amoma.com
Poďakujte používateľovi pbajus75.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 11. októbra 2016

Mily host,
Dobry den, dakujeme pekne za vase hodnotenie nasho hotela.
Je nam luto, ze sme sa netrafili do vasich chutovych buniek, vyber ranajok pravidelne obmiename. Verime ze pri dalsej navsteve budete spokojny. Prajeme pekny den.

S pozdravom,

Zrecenzované: 9. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli sa opakovane ubytovávame pri pravidelných návštevách Bratislavy,či už pracovne alebo ako rodinná dovolenka.S ubytovaním,raňajkami aj úrovňou služieb sme boli vždy maximálne spokojní.Výhodou je aj blízkosť letiska a možnosť parkovania.

Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Inka L.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 30. septembra 2016

Milý hosť,
ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie nášho hotela.
Sme radi, že sa Vám u nás pačilo a veríme, že Vás budeme môcť čoskoro opäť privítať
S pozdravom

Zrecenzované: 8. septembra 2016

Izba bola jednoduchá, krásna a čistá. Posteľ pohodlná, wifi sieť bezproblémová, milý personál. Aj napriek diaľnici dosť blízko hotela ma hluk vôbec nerušil. Parkovisko je hneď pri hoteli a dostať sa tam autom nie je problém, ja som však išla pešo a MHD a to je o niečo komplikovanejšie. Odchádzali sme skoro ráno takže raňajky ešte neboli, možno by ich mohli podávať o pol hodinky skôr, ale inak skvelý hotel, vrelo odporúčam.

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi katpit2016.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 30. septembra 2016

Milý hosť,
ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie nášho hotela.
S pozdravom